Skip to content
narożniki

Lubisz od czasu do czasu zmienić coś w aranżacji salonu? Chcesz, aby umeblowanie harmonijnie współgrało z przestrzenią? Zależy Ci nie tylko na wygodzie, ale także swobodnej interakcji z domownikami i gośćmi? Jeśli odpowiedziałeś „tak” choćby na jedno z powyższych pytań, to znaczy, że meble modułowe Bizzarto są właśnie dla Ciebie!

Mimo że meble modułowe to rozwiązanie dobrze znane użytkownikom i projektantom wnętrz, nie zawsze w pełni zdajemy sobie sprawę z funkcjonalności jakie oferują. Bo to zdecydowanie więcej niż możliwość zmiany wielkości i kształtu sofy. To także sposób na wyrażenie swojej indywidualności i odejście od gotowych, seryjnych rozwiązań na rzecz takich, które pozwolą nam być w pełni sobą we własnym wnętrzu. Bo to, w jaki sposób odpoczywamy i spędzamy czas w domowym zaciszu mówi wiele o nas samych.

Podobnie jak fakt, że lubimy od czasu do czasu przearanżować przestrzeń, a przy tym cenimy oryginalne i nieszablonowe rozwiązania. Spójrzmy na przykład na kolekcję Columbus od Bizzarto. Tutaj nie ma mowy o sztampie. Mając do dyspozycji ponad 30 różnych modułów składających się na tę kolekcję, w tym elementy półokrągłe, możemy decydować o sposobie organizacji przestrzeni wypoczynkowej w wielu aspektach. Przede wszystkim w zakresie formy mebla, ilości miejsc do siedzenia, ale też funkcji pufa, który może stanowić cześć zestawu lub niezależny element. Możemy odkryć w sobie duszą designera i tworzyć przeróżne zestawienia, które przybiorą kształt półokrągłej sofy albo klasycznie „złamanego” pod kątem prostym narożnika.

Kto marzy o strefie wypoczynkowej, która dynamicznie zmienia się wraz z potrzebami użytkowników, a komfort jest na pierwszym planie, niezależnie od podejmowanej aktywności czy też formy relaksu, będzie zachwycony meblami z kolekcji Zen projektu Grynasz Studio. Minimalistyczne, harmonijnie współgrające ze sobą elementy tworzą swoistą opowieść o wnętrzu i jego użytkowniku. To zestaw, który zaczynając od fotela i małej sofy może być rozbudowany do wielofunkcyjnego mebla. Rozkładany mechanizm, unoszone zagłówki oraz ergonomiczne akcesoria jak metalowe stoliki i organizery sprawiają, że ten zestaw modułowy będzie zarówno komfortową strefą relaksu, idealną na maratony filmowe, ale i pracy w stylu homeoffice.

W każdym wnętrzu, gdzie trudno dobrać gotowe wyposażenie, meble modułowe będę doskonałym rozwiązaniem. Pozwolą dobrze wykorzystać przestrzeń, także tę o nietypowym kształcie. Sofę czy narożnik z kolekcji Mood można dopasować do wielkości salonu jak i potrzeb rodziny. Pozwalają na to moduły o różnej szerokości siedzisk, z których możemy zbudować zarówno bardzo przestronny zestaw, jak i mniejsze układy. Jak wszystkie kolekcje modułowe Bizzarto, również ta propozycja otwiera szerokie pole do kreatywności i zamanifestowania własnych upodobań. Poza standardowymi konfiguracjami, mamy sposobność  stworzyć także wersje mniej typowe, w czym pomogą specjalnie zaprojektowane w tym celu pufy. Nazwa także zobowiązuje, bowiem ta kolekcja wprowadza użytkowników w znakomity nastrój. Głębokie siedziska i dostępne w opcji dodatkowej poduchy w dwóch różnych kształtach i wielkościach czynią z tego zestawu prawdziwe królestwo leniuchowania.

Rozwiązania modułowe to niezawodny przepis na piękny i funkcjonalny salon, ale przede wszystkim oryginalny i niepowtarzalny. We wnętrzu umeblowanym elementami zestawu Dune każdy poczuje się wyjątkowo. Ta klasycznie elegancka kolekcja projektu Grynasz Studio to prawdziwa formuła 1. w segmencie mebli modułowych. Konfigurując własny, indywidualny zestaw możemy jednocześnie płynnie kształtować przestrzeń strefy dziennej. Aranżując zestawienia o formie sof i narożników możemy kierować siedziska w przeciwne strony tworząc mebel-wyspę, aby optymalnie korzystać ze wszystkich funkcjonalności wnętrza. Dodatki w postaci drewnianych podłokietników i łączników oraz modułowy regał pozwalają spójnie umeblować salon, ale mogą też funkcjonować jako samodzielne meble.

Wybierając kolekcje mebli modułowych Bizzarto mamy gwarancje, że przez lata będziemy cieszyć się wyjątkowym komfortem, designem i najwyższą jakością wykonania. Bo meble tej polskiej marki to nie tylko przyjemność dla oka, ale i dla ciała. Solidne i trwałe elementy stelaży powstają z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, a odpowiednie formy tkanin wycina superprecyzyjna maszyna, co eliminuje do minimum ilość odpadów. Reszta to już ręczna praca rzemieślników, których doświadczenie i precyzja pozwalają zadbać o najmniejsze detale.

*****

Bizzarto to polska marka mebli wypoczynkowych. Tworzy dla klientów poszukujących najwyższej jakości, poczucia komfortowego wypoczynku i radości z posiadania pięknych mebli. Wyróżnia się przez najwyższą jakość, dzięki uważności i staranności przy projektowaniu, a także ręcznej pracy doświadczonych tapicerów, odpowiadając na potrzeby wymagającego klienta.

Wszyscy lubimy otaczać się przedmiotami wyjątkowymi i niepowtarzalnymi, z których korzystamy, i na które patrzymy z przyjemnością. Takie właśnie są kolekcje Bizzarto. Każdy ich element jest wykonywany ręcznie, przez doskonale wykwalifikowanych pracowników mających wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Trzeba mieć naprawdę duże umiejętności, by meble o nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwie charakterystycznym dla Bizzarto, wyglądały takdobrze i były tak precyzyjnie wykończone. Wbrew pozorom, takie wzory są najtrudniejsze do wykonania. Do tego wiele naszych kolekcji ma bardzo charakterystyczne detale, np. boczki, przeszycia, których zaprojektowanie i wykonanie jest prawdziwą sztuką. A ponieważ powstają dzięki ręcznej pracy, każda z sof ma „duszę”, tchniętą weń przez osobę, która poświęciła swój czas, uwagę i serce by go wykonać. Nie ma dwóch takich samych.

Dobrze zaprojektowane meble są piękne, wygodne, doskonale wykonane. Żeby dobrze zaprojektować sofę, trzeba dokładnie przemyśleć, jak ma wyglądać, ale także komu będzie służyć. Trzeba obserwować zmieniający się świat i ludzi. Poznawać ich oczekiwania, wymagania i przyzwyczajenia. Trzeba też naprawdę lubić to, co się robi. I to jest idealny opis naszej marki. W Bizzarto stawiamy na najwyższą jakość na każdym etapie. Nieustająco staramy się dowiedzieć o naszych klientach, jak najwięcej, by precyzyjnie odpowiedzieć na ich potrzeby. Współpracujemy z projektantami, których świeże spojrzenie skutkuje wyjątkowo atrakcyjnymi pomysłami wzorniczymi. Bezkompromisowo dbamy o poziom wykonania. Dodajemy funkcjonalności podnoszące komfort wypoczynku. I naprawdę lubimy tę pracę. Tak, to jest pewne, kolekcje Bizzarto są naprawdę dobrze zaprojektowane.