SALON MEBLOWY GORZÓW WIELKOPOLSKI

Strefa Twórcza - Gorzów Wlkp.

TELEFON

602 232 324

EMAIL

info@strefatworcza.com.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Sobota: 10:00-18:00

ADRES

Ul. Składowa 11,
66-400 Gorzów Wielkopolski

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy Strefa Twórcza w Gorzowie Wielkopolskim oferuje sofy, narożniki, fotele i zestawy mebli tapicerowanych marki Bizzarto dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Gorzów Wlkp - Strefa Twórcza

  Salon meblowy Strefa Twórcza w Gorzowie Wielkopolskim oferuje meble marki Bizzarto. To miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w sklepie meblowym w Gorzowie Wielkopolskim będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sofa Roll Bizzarto - salon meblowy Gorzów Wlkp.Sofa Aston Bizzarto - salon meblowy Gorzów Wlkp.
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Meble ogrodowe: Sofa Nicea - salon meblowy Gorzów Wlkp.Meble ogrodowe: Sofa Wave - salon meblowy Gorzów Wlkp.
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych