SALON MEBLOWY PUSZCZYKOWO (MEBLE OGRODOWE)

HELIOSUN

TELEFON

502 386 549

EMAIL

ola@heliosun.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Sobota 10:00-18:00

ADRES

ul. Poznańska 110, 62-040 Puszczykowo

Skontaktuj się z salonem

Firma Heliosun w Puszczykowie k/Poznania oferuje szeroki wybór nowoczesnych mebli ogrodowych firmy Bizzarto.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Puszczykowo - Heliosun

  Firma Heliosun w Puszczykowie miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w Heliosun będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sofa Aston - Bizzarto - salon meblowy BiałystokSofa Mist - Bizzarto - salon meblowy Białystok
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Rimini - meble ogrodowe Bizzarto - salon meblowy BiałystokVasco - meble ogrodowe Bizzarto - salony meblowe Białystok
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych