Skip to content

Salon meblowy Wrocław – Oh Sofa

Salon meblowy Oh Sofa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Sobota: 10:00-20:00

ADRES

ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Gdzie najlepiej kupić ekskluzywne meble wypoczynkowe w mieście Wrocław? Odpowiedź jest jedna: w Oh Sofa! Ponieważ jest to salon meblowy z bardzo bogatą ofertą sof, narożników i foteli w eleganckim, nowoczesnym stylu. Można tu obejrzeć w zasadzie wszystkie kolekcje z oferty Bizzarto. Obejrzeć i wypróbować. Bo gdy wybierasz meble do salonu, by stworzyć strefę relaksu, którą pokocha Twoja rodzina, bardzo ważne jest, by posiedzieć na nich przez dłuższy czas już w salonie sprzedaży. Dobrać miękkość siedzisk i oparć do własnego poczucia wygody. Zapoznać z podnoszącymi komfort wypoczywania funkcjami, jakie może oferować wybrany przez Ciebie zestaw czy to sofowy, czy narożny.

Na wszelkie pytania odpowiedzą doradcy z tego showroomu, którzy świetnie znają całą ofertę i z przyjemnością podpowiedzą, jaki narożnik czy sofa będą najlepiej pasowały do przestronnego pokoju dziennego, a jakie rozwiązanie lepiej sprawdzi się, gdy miejsca jest mało. Znają trendy dotyczące tkanin obiciowych i wiedzą nie tylko, jaki kolor jest najmodniejszy, ale także, który materiał jest plamo- lub  „zwierzoodporny”. Pomogą w wyborze najbardziej optymalnego zestawienia elementów kolekcji modułowej. Niezależnie, czy potrzebny jest duży narożnik, narożniki z funkcją spania, czy nowoczesne kanapy do salonu.

Tym bardziej, że Bizzarto, jako polski producent wypoczynkowych mebli tapicerowanych ma w ofercie bardzo wiele kolekcji modułowych, których poszczególne moduły są dostępne z różnymi szerokościami siedzisk. To niemal jak zamawianie ekskluzywnych mebli na wymiar.

Szukasz sofy z fotelami? Niemal w każdej kolekcji Bizzarto znajdziesz takie rozwiązanie. Co więcej możesz zdecydować, ile siedzisk ma mieć Twoja sofa. Niektóre z modeli mają także opcję wyboru miękkości oraz rodzaju wypełnienia.

Wypoczynki Bizzarto są nie tylko ekskluzywne i eleganckie, ale także charakteryzuje je najwyższa jakość oraz wiele funkcji wpływających na wysoki komfort wypoczynku. Na przykład regulowane zagłówki, funkcje spania, funkcja relaks – czyli możliwość dopasowania odchylenia oparcia i wysunięcia podnóżka do własnego poczucia wygody. Niektóre z mebli można wyposażyć w takie udogodnienia jak port USB, ładowarka indukcyjna czy nawet w poręczną lampkę.

Oprócz mebli tapicerowanych do wnętrz, salon oferuje także kolekcje mebli ogrodowych o nowoczesnym wzornictwie. Są one wykonane w specjalnej technologii i przy użyciu komponentów, dzięki którym te efektowne rogówki, sofy, kanapy i fotele mogą stać na dworze przez cały rok. Zmiany pogody są im absolutnie niestraszne. Dzięki nim Twój ogród będzie prezentował się tak pięknie jak salon, ponieważ meble te wyglądają tak samo, jak meble do wnętrz.

Mieszkańcy Wrocławia i okolic, zapraszamy Was bardzo serdecznie do salonu meblowego OhSofa na Bielanach Wrocławskich. Może nie jest to największy salon meblowy we Wrocławiu, ale z pewnością jest jednym z najlepiej zaopatrzonych i z najciekawszym asortymentem.

 

POZNAJ NASZE KOLEKCJE MEBLI DO SALONU

POZNAJ NASZE KOLEKCJE MEBLI OGRODOWYCH