Skip to content

O nas

Sofa ZEN - Bizzarto

Nasza opowieść...

Nasza marka powstała ponad 15 lat temu z miłości do designu. Tak, wiemy, jak to brzmi. Ale to prawda. Kolekcje mebli tapicerowanych Bizzarto tworzy zespół, który naprawdę kocha swoją pracę. Jesteśmy przekonani, że tę pasję widać w meblach, które Wam oferujemy. W kształtach sof, narożników, foteli, ich komforcie, proponowanych rozwiązaniach. Tworzymy meble, które sami chcielibyśmy mieć, i na których chcielibyśmy wypoczywać.

Po pierwsze wygląd. Dlatego, że wygląd mebli jest tym, na co wszyscy najpierw zwracamy uwagę. Narożnik czy sofa muszą się nam spodobać, byśmy chcieli na nich usiąść, żebyśmy się nim zachwycili. Dlatego przykładamy ogromna wagę do wzornictwa. Śledzimy trendy, ale też słuchamy tego, co mówią nasi Klienci. Do całości dodajemy rys Bizzarto. W efekcie powstają kolekcje mebli wypoczynkowych, wśród różnorodności których niemal każdy znajdzie swoją ulubioną. Dbamy o to, by tworzyć wzory, które nie wychodzą z mody. Z którymi będziecie chcieli mieszkać przez lata, cały czas darząc je sympatią.

Po drugie – wygoda. Cóż po meblu, który pięknie wygląda, ale wysiedzieć na nim trudno? Naszą filozofią jest zaproponować Wam wygodę. Dlatego nasz Dział Projektowy oraz Dział Technologiczny podczas projektowania nowych kolekcji bardzo wiele czasu poświęca na właściwe wyprofilowanie oparć, wybór odpowiednich komponentów siedzisk i oparć, znalezienie ciekawych rozwiązań poprawiających funkcjonalność i zwiększających poczucie komfortu. Dbamy o wyższych, dlatego w naszej ofercie znajdują się kolekcje o głębszych siedziskach. Pamiętamy o niższych – stąd propozycje mebli z regulowaną głębokością siedzisk. Jeśli chcesz znaleźć propozycję dla siebie, po prostu wygodnie usiądź.

Po trzecie funkcjonalność i najwyższa jakość. Większość kolekcji Bizzarto jest modułowych. W skład każdej z kolekcji wchodzi wiele elementów o różnych wymiarach. Można z nich tworzyć narożniki, sofy o wielkościach i kształtach dopasowanych do potrzeb i wymagań rodziny, stylu życia domowników, a także do wielkości pomieszczeń, w których meble mają się znaleźć. Mamy kolekcje z funkcję spania i pojemniki na pościel, jak i takie, które pełnią wyłącznie wypoczynkową funkcję.

Wszystkie modele Bizzarto tworzone są ręcznie, z najlepszych surowców, przez pracowników o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu masz pewność, że Twoja sofa będzie wyglądała doskonale i zapewni Wam super wygodę przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziesz także kolekcje ogrodowe. Wszystkie wypoczynkowe meble tapicerowane OUTDOOR z naszej oferty są wykonane w technologii, która sprawia, że mogą stać przez cały rok na dworze. Konstrukcja mebli oraz komponenty użyte do ich produkcji sprawiają, że są odporne na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promienie UV, wysokie i niskie temperatury.
Tkaniny do tych kolekcji mamy wyłącznie od najlepszych światowych firm, specjalizujących się w produkcji tkanin do użytku zewnętrznego. Poza atrakcyjnym wyglądem i wysoką wytrzymałością, są bardzo łatwe do wyczyszczenia – brud nie wnika do wnętrza tkaniny, dlatego by je umyć wystarczy woda.
Niezależnie od wszystkich zalet, które sprawiają, że nasze kolekcje wytrzymają 365 dni w ogrodzie, doskonale sprawdzą się także we wnętrzach. Ich wzornictwo oraz wygoda, która oferują sprawiają, że pięknie będą się prezentowały w każdym nowoczesnym salonie lub na przykład ogrodzie zimowym. Mamy w tym piętnastoletnie doświadczenie.

PROJEKTUJĄ DLA NAS

Grynasz Studio

Marta_Dawid_GrynaszStudio_fot_Paulina_Angielczyk_6

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu, oraz współpracujący z firmami przy tworzeniu strategii wzorniczych. Projektanci eksperymentując z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięgają do polskiego rzemiosła i tradycji. Projekty Grynasz Studio były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na międzynarodowych wystawach m.in. na iSaloni Milan, Maison Object w Paryżu czy Tokyo Design Week.

Oyster

Pracownia Oyster - Wojciech Barański

„Pracownia Oyster. To co nas ciekawi to życie, zmiany, procesy, globalne zjawiska społeczne, trendy kultury popularnej oraz trwanie lokalnej tradycji. Piękno staramy się również znajdować w codziennym życiu i prostych przedmiotach. Inspiracje łączymy, mieszamy i wyciągamy z nich esencję. Uwielbiamy proste, syntetyczne rozwiązania. Dla Bizzarto zaprojektowaliśmy kolekcje GOA, WAVE, MIST i NOTE.”

Wojciech Barański

Michalina Misiorny

Michalina Misiorny

„Istotą projektowania jest dla mnie znalezienie balansu pomiędzy pięknem i użytecznością formy. Jako projektant jestem w ciągłym ruchu, obserwuję świat i otwieram się na ludzi, których spotykam, słucham, wymieniam poglądy. Chcę dotrzeć do tego co istotne, co sprawia że chce się żyć lepiej. Moim celem jest przyczyniać się do powstawania rzeczy, które przynoszą radość, komfort i satysfakcję. Przywiązuję ogromną wagę do bycia w zgodzie z naturą, zdaję sobie sprawę jak bardzo ważna jest ekologia. Projektując, szukam rozwiązań, które są najlepsze dla naszego środowiska. Osiągnięcie równowagi w tym względzie jest moim największym wyzwaniem.”

Michalina Misiorny