Skip to content

O nas

Note - Meble do salonu - kolekcja nowoczesnych tapicerowanych mebli modułowych - narożnik

Nasza opowieść...

Nasza marka powstała z miłości do designu. Tak, wiemy, jak to brzmi. Ale to prawda. Kolekcje mebli tapicerowanych Bizzarto tworzy zespół, który naprawdę kocha swoją pracę. Jesteśmy przekonani, że tę pasję widać w meblach, które Wam oferujemy. W kształtach sof, narożników, foteli, ich komforcie, proponowanych rozwiązaniach. Tworzymy meble, które sami chcielibyśmy mieć, i na których chcielibyśmy wypoczywać.

Po pierwsze wygląd. Po pierwsze, dlatego, że wygląd mebli jest tym, na co wszyscy najpierw zwracamy uwagę. Narożnik czy sofa muszą się nam spodobać, byśmy chcieli na nich usiąść, żebyśmy się nimi zainteresowali. Dlatego przykładamy ogromna wagę do wzornictwa. Śledzimy trendy, ale też słuchamy tego, co mówią nasi Klienci. Do całości dodajemy rys Bizzarto. W efekcie powstają kolekcje mebli wypoczynkowych, wśród różnorodności których niemal każdy znajdzie swoją ulubioną. Dbamy o to, by tworzyć wzory, które nie wychodzą z mody. Z którymi będziecie chcieli mieszkać przez lata, cały czas darząc je sympatią.

Po wtóre – wygoda. Cóż po meblu, który pięknie wygląda, ale wysiedzieć na nim trudno? Nie mówiąc już o wypoczynku. Naszą filozofią jest zaproponować Wam wygodę. Dlatego nasz Dział Projektowy oraz Dział Technologiczny podczas projektowania nowych kolekcji bardzo wiele czasu poświęca na właściwe wyprofilowanie oparć, wybór odpowiednich komponentów siedzisk i oparć, znalezienie ciekawych rozwiązań poprawiających funkcjonalność i zwiększających poczucie komfortu. Dbamy o wyższych, dlatego w naszej ofercie znajdują się kolekcje o głębszych siedziskach. Pamiętamy o niższych – stąd propozycje mebli z regulowaną głębokością siedzisk. Jeśli chcesz znaleźć propozycję dla siebie, po prostu wygodnie usiądź.

Po trzecie funkcjonalność. Większość kolekcji Bizzarto jest modułowych. W skład każdej z kolekcji wchodzi wiele elementów o różnych wymiarach. To oznacza, że można z nich tworzyć zestawienia – narożniki, sofy – o wielkościach i kształtach dopasowanych do potrzeb i wymagań rodziny, stylu życia domowników, a także do wielkości pomieszczeń, w których meble mają się znaleźć. Są kolekcje, które mają funkcję spania i pojemniki na pościel, jak i takie, które pełnią wyłącznie wypoczynkową funkcję.

Kolekcje OUTDOOR (plenerowe, ogrodowe, tarasowe…) Wszystkie wypoczynkowe meble tapicerowane OUTDOOR z naszej oferty są wykonane w technologii, która sprawia, że mogą stać przez cały rok na dworze. To technologia „water goes thru” – woda przez nie przepływa jak przez sito. To oznacza, że krótko po tym, gdy deszcz przestanie już padać, można znów na nich usiąść. Konstrukcja mebli oraz komponenty użyte do ich produkcji sprawiają, że są odporne na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promienie UV, wysokie i niskie temperatury.
Tkaniny do tych kolekcji mamy wyłącznie od najlepszych światowych firm, specjalizujących się w produkcji tkanin do użytku zewnętrznego. Poza atrakcyjnym wyglądem i wysoką wytrzymałością, są bardzo łatwe do wyczyszczenia – brud nie wnika do wnętrza tkaniny, dlatego by je umyć wystarczy woda.
Niezależnie od wszystkich zalet, które sprawiają, że nasze kolekcje wytrzymają 365 dni w ogrodzie, doskonale sprawdzą się także we wnętrzach. Ich wzornictwo oraz wygoda, która oferują sprawiają, że pięknie będą się prezentowały w każdym nowoczesnym salonie lub na przykład ogrodzie zimowym.