Skip to content

Dune

Sofa modułowa Dune

Dune

meble do salonu - kolekcja modułowa

Kolekcję zaprojektowaną dla nasze marki przez bardzo uznaną pracownię Grynasz Studio, charakteryzuje duże skupienie na detalu i perfekcyjne wykonanie – synergia pracy rzemieślników o różnych specjalizacjach.

Miękka linia modułów przywodzi na myśl wzgórza, pagórki, wydmy.

 

  • wypełnienie z pierza lub kulki silikonowej
  • różna głębokość siedzisk
  • bogactwo elementów uzupełniających
  • różnorodność wykończeń
blank
blank
blank

Kolekcja jest modułowa – pozwala budować nieograniczoną ilość kombinacji, tworzących harmonijne kompozycje. Zróżnicowane szerokości i głębokości modułów to odpowiedź na różne potrzeby użytkowników  i ich możliwości metrażowe – elementy pasują  do dużych domów, jak i mieszkań w kamienicach i apartamentach.

Zestawienia o formie sof i narożników można budować w wielu kierunkach, tworząc „mebel-wyspę” i dzięki temu korzystać wygodnie z wszystkich funkcjonalności wnętrza.

Kolekcja ma ultrakomfortową konstrukcję. Powstaje przy użyciu najwyższej jakości materiałów, pianek, pierza i puchu. Dodatki w postaci drewnianych podłokietników i łączników oraz modułowy regał wzbogacają scenariusz użytkowy sofy. Użytkownik może w spójny sposób umeblować przestrzeń salonu elementami składającymi się na tę kolekcję. Mogą też funkcjonować jako samodzielne meble.

Drewniane elementy dostępne są w opcjach: dąb olejowany (naturalny), lub MDF lakierowany (różne opcje kolorystyczne).

Kolekcja DUNE została zaprojektowana dla Bizzarto przez Grynasz Studio

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu, oraz współpracujący z firmami przy tworzeniu strategii wzorniczych. Projektanci eksperymentując z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięgają do polskiego rzemiosła i tradycji. Projekty Grynasz Studio były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na międzynarodowych wystawach m.in. na iSaloni Milan, Maison Object w Paryżu czy Tokyo Design Week

 

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

DREWNIANE ELEMENTY UZUPEŁNIAJĄCE

WARIANTY KOLORYSTYCZNE
ELEMENTÓW DREWNIANYCH

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

DUNE-elementy-rysunki
DUNE-elementy-opisy
DUNE-zestawienia-rysunki
DUNE-zestawienia-opisy

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY