Skip to content

Dune

Dune kolekcja mebli Bizzarto projektu Grynasz Studio

Dune

meble do salonu - kolekcja modułowa

Kolekcję charakteryzuje duże skupienie na detalu i perfekcyjne wykonanie – synergia pracy rzemieślników o różnych specjalizacjach.

Kolekcja jest modułowa – pozwala budować nieograniczoną ilość kombinacji, tworzących harmonijne kompozycje.

Zróżnicowane szerokości i głębokości modułów to odpowiedź na różne potrzeby użytkowników  i ich możliwości metrażowe – elementy pasują  do dużych domów, jak i mieszkań w kamienicach i apartamentach.

TKANINY OD NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA BIZZARTO
TKANINY OD NAJLEPSZYCH
ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY
ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA
BIZZARTO

Miękka linia modułów przywodzi na myśl wzgórza, pagórki, wydmy. Zróżnicowane szerokości i głębokości modułów to odpowiedź na różne potrzeby użytkowników  i ich możliwości metrażowe – elementy pasują  do dużych domów, jak i mieszkań w kamienicach i apartamentach. Zestawienia o formie sof i narożników można budować w wielu kierunkach, tworząc „mebel-wyspę”. Pomysł ten powstał z myślą o salonach, gdzie np. z jednej strony jest kominek, a z drugiej telewizor. Tworząc konfigurację z modułów kolekcji Dune, siedziska można skierować w obie strony i dzięki temu korzystać wygodnie z wszystkich funkcjonalności wnętrza.

Kolekcja ma ultrakomfortową konstrukcję. Powstaje przy użyciu najwyższej jakości materiałów, pianek, pierza i puchu. Dodatki w postaci drewnianych podłokietników i łączników oraz modułowy regał wzbogacają scenariusz użytkowy sofy. Użytkownik może w spójny sposób umeblować przestrzeń salonu elementami składającymi się na tę kolekcję. Mogą też funkcjonować jako samodzielne meble.

Drewniane elementy dostępne są w opcjach kolorystycznych: dąb olejowany (naturalny), lub MDF lakierowany (różne opcje kolorystyczne).

 

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY