Skip to content

Zen

Sofa do salonu Zen - salon meblowy GMO Studio w Gliwicach

Zen

Modułowe tapicerowane meble do salonu - nowość 2021

Dzięki różnym szerokościom elementów, dostosujesz wielkość konfiguracji do swoich potrzeb. Pomimo, że bryły mają różne wykończenia – są dostępne z zagłówkami i bez, a także z funkcją relaks – można je swobodnie łączyć ze sobą w zestawieniach. Mechanizm funkcji relaks pozwala na płynną regulację wychylenia oparcia. Ułożeniem zagłówka steruje się niezależnie. W efekcie możesz wypoczywać dokładnie tak, jak lubisz.

TKANINY OD NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA BIZZARTO
TKANINY OD NAJLEPSZYCH
ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY
ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA
BIZZARTO

Kolekcja ZEN została zaprojektowana dla Bizzarto przez Grynasz Studio

Tak o inspiracji dla powstania kolekcji ZEN mówią projektanci:

"Harmonia, relaks, bycie tu i teraz, wygoda - poszukując idealnej formy dla kolekcji ZEN zainspirowaliśmy się japońską filozofią pracy nad przedmiotem, gdzie kształt jest ściśle związany z funkcją. Minimalistyczna i harmonijna bryła, wzbogacona jest o linearny rysunek metalowych detali. Każdy element koresponduje ze sobą i tworzy opowieść o przedmiocie i jego użytkowniku. Kolekcja ZEN pozwala na nieograniczoną ilość kompozycji. Od fotela i małej sofy, może być rozbudowana do wielofunkcyjnego mebla, uzupełnionego o rozkładany mechanizm relaksu i metalowe stoliki i organizery. Kolekcja ta może dynamicznie zmieniać się wraz z potrzebami użytkownika. Dzięki unoszonym zagłówkom może być wygodną bazą do wielogodzinnych maratonów filmowych, posłużyć jako homeofficowa strefa pracy, z praktycznym stolikiem i organizerem, lub być ulubionym meblem do relaksu i odpoczynku."

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu, oraz współpracujący z firmami przy tworzeniu strategii wzorniczych. Projektanci eksperymentując z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięgają do polskiego rzemiosła i tradycji. Projekty Grynasz Studio były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na międzynarodowych wystawach m.in. na iSaloni Milan, Maison Object w Paryżu czy Tokyo Design Week.

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

ZEN-rysunki
ZEN-oppisy

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY