Skip to content

Zen

Sofa Bizzarto - Zen

Zen

Modułowe tapicerowane meble do salonu

Dzięki różnym szerokościom elementów, dostosujesz wielkość konfiguracji do swoich potrzeb. Pomimo, że bryły mają różne wykończenia – są dostępne z zagłówkami i bez, a także z funkcją relaks – można je swobodnie łączyć ze sobą w zestawieniach. Mechanizm funkcji relaks pozwala na płynną regulację wychylenia oparcia. Ułożeniem zagłówka steruje się niezależnie. W efekcie możesz wypoczywać dokładnie tak, jak lubisz.

Ozdobne nóżki Zen, a także poręczna i uatrakcyjniająca kolekcję tuba mogą być wykonane z metalu lub drewna, w wielu wybarwieniach do wyboru.

blank
blank
blank

Kolekcja ZEN została zaprojektowana dla Bizzarto przez Grynasz Studio

Tak o inspiracji dla powstania kolekcji ZEN mówią projektanci:

"Harmonia, relaks, bycie tu i teraz, wygoda - poszukując idealnej formy dla kolekcji ZEN zainspirowaliśmy się japońską filozofią pracy nad przedmiotem, gdzie kształt jest ściśle związany z funkcją. Minimalistyczna i harmonijna bryła, wzbogacona jest o linearny rysunek detali w wersji metalowej lub drewnianej. Każdy element koresponduje ze sobą i tworzy opowieść o przedmiocie i jego użytkowniku. Kolekcja ZEN pozwala na nieograniczoną ilość kompozycji. Od fotela i małej sofy, może być rozbudowana do wielofunkcyjnego mebla, uzupełnionego o rozkładany mechanizm relaksu i stoliki i organizery. Kolekcja ta może dynamicznie zmieniać się wraz z potrzebami użytkownika. Dzięki unoszonym zagłówkom może być wygodną bazą do wielogodzinnych maratonów filmowych, posłużyć jako homeofficowa strefa pracy, z praktycznym stolikiem i organizerem, lub być ulubionym meblem do relaksu i odpoczynku."

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu, oraz współpracujący z firmami przy tworzeniu strategii wzorniczych. Projektanci eksperymentując z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięgają do polskiego rzemiosła i tradycji. Projekty Grynasz Studio były wielokrotnie nagradzane i prezentowane na międzynarodowych wystawach m.in. na iSaloni Milan, Maison Object w Paryżu czy Tokyo Design Week.

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

WARIANTY KOLORYSTYCZNE
ELEMENTÓW DREWNIANYCH

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

ZEN-rysunki
ZEN-oppisy
ZEN-rysunki
ZEN-opisy

STOLIKI I REGAŁY