Skip to content

Kolekcja DUNE to must have!

Must Have dla kolekcji mebli Bizzarto

Z dumą informujemy, że kolekcja DUNE projektu Grynasz Studio dla Bizzarto została wyróżniona spośród 400 zgłoszeń w głosowaniu Rady Ekspertów i otrzymała tytuł must have 2023!

must have to znak jakości! Plebiscyt organizowany jest już od 2011 roku przez Łódź Design Festival. Wyróżnia najlepsze wdrożenia od polskich projektantów i producentów. Powstał, by upowszechnić dobry design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to także unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie. Celem must have jest wsparcie sektora kreatywnego poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem.

Wydarzeniu must have towarzyszy wystawa, którą w dniach: 18-28.05.2023 w Łodzi mogą podziwiać zwiedzający Łódź Design Festiwal. Wstęp na festiwal i wystawę (gdzie można zobaczyć także DUNE) jest wolny i bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Polecane posty

Bizzarto to prawdziwy Must Have

To kolejny rok z rzędu, kiedy projekty autorstwa Grynasz Studio dla Bizzarto zostają nagrodzone jednym z najważniejszych tytułów w świecie polskiego designu. Wyróżnienie otrzymały kolekcje Bofii, Aztec oraz Torii. Must
Czytaj wiecej...
Śniadanie Biznesowe z architektami w salonie Bizzarto Poznań

Śniadanie biznesowe z architektami w Poznaniu (Showroom Bizzarto | Galeria Polskie Meble)

Biznesowe śniadanie z architektami organizowane we współpracy Bizzarto, Jawor-Parkiet i Home Concept łączą przyjemność płynącą ze spotkań, rozmów, pysznej degustacji z pożytecznym – przydatnej dla architektów porcji wiedzy, która może
Czytaj wiecej...

Wesołuch Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytaj wiecej...