Skip to content

Bizzarto to prawdziwy Must Have

blank

To kolejny rok z rzędu, kiedy projekty autorstwa Grynasz Studio dla Bizzarto zostają nagrodzone jednym z najważniejszych tytułów w świecie polskiego designu. Wyróżnienie otrzymały kolekcje Bofii, Aztec oraz Torii.

Must Have to prestiżowy plebiscyt wyróżniający najlepsze polskie wzornictwo. Powstał, by upowszechnić dobry design oraz jego twórców. O przyznaniu nagrody decyduje Rada Ekspercka, w której skład wchodzą uznani architekci, przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

Z nieskrywaną dumą i radością udowadniamy, że najwyższa jakość, inspiracja światem, ludźmi i naturą i rzemieślnicze wykonanie to najlepszy znak jakości. Dziękujemy!

Do zobaczenia na Łódź Design Festival !

Polecane posty

Śniadanie Biznesowe z architektami w salonie Bizzarto Poznań

Śniadanie biznesowe z architektami w Poznaniu (Showroom Bizzarto | Galeria Polskie Meble)

Biznesowe śniadanie z architektami organizowane we współpracy Bizzarto, Jawor-Parkiet i Home Concept łączą przyjemność płynącą ze spotkań, rozmów, pysznej degustacji z pożytecznym – przydatnej dla architektów porcji wiedzy, która może
Czytaj wiecej...

Wesołuch Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytaj wiecej...
Śniadanie biznesowe dla architektów wnętrz - Bizzarto

Śniadanie biznesowe dla architektów wnętrz (Showroom Bizzarto | Home Concept Katowice)

Śniadanie daje nam moc i siłę na cały dzień. A jeśli jest to śniadanie z Bizzarto, wzbogacimy się też wysokoenergetyczną dawką przydatnej wiedzy. “Sesja zdjęciowa wnętrza w promocji biznesu architekta”
Czytaj wiecej...