Skip to content

Bizzarto na targach Furniture&Light w Sztokholmie

blank

Sztokholmskie Targi Mebli to największa na świecie platforma skandynawskiego wzornictwa z ponad 400 wystawcami z branży meblarskiej i oświetleniowej, targi przyciągają profesjonalnych zwiedzających z ponad 100 krajów.

W ramach targów odbywają się pomniejsze projekty tematyczne:

  • Ęlvsjö gård to nowa platforma do eksperymentalnego, badawczego i kolekcjonerskiego projektowania, osadzona w jednej z najstarszych wciąż istniejących posiadłości w Sztokholmie. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu terenów targowych Sztokholmskich Targów Meblowych ma wyjątkową pozycję do zaprezentowania szerokiej publiczności ograniczonego i małego projektu. Zaprosiliśmy galerie designu, twórców, niezależnych artystów i projektantów do wystawienia swoich prac w 13 salach rozmieszczonych na dwóch piętrach.
  • Szklarnia (Greenhouse) – międzynarodowa platforma dla obiecujących młodych projektantów na sztokholmskich targach meblowych.
  • Sztokholmski Tydzień Designu (Stockholm Design Week) – Tydzień designu w mieście jest organizowany przez Sztokholmskie Targi Meblowe.

Na najnowszej edycja Sztokholmski Targów Mebli i Oświetlenia na stoisku marki Bizzarto można zobaczyć wyjątkowe meble z najnowszej kolekcji: meble modułowe Mood i Dune oraz fotel Bofii a także wyróżnioną m.in. przez Design Milk sofę Mist.

Bizzarto na Furniture&Light w Sztokholmie. Stoisko BO5:15. Targi odbywają się w dniach 7-11 lutego 2023.

Polecane posty

Bizzarto to prawdziwy Must Have

To kolejny rok z rzędu, kiedy projekty autorstwa Grynasz Studio dla Bizzarto zostają nagrodzone jednym z najważniejszych tytułów w świecie polskiego designu. Wyróżnienie otrzymały kolekcje Bofii, Aztec oraz Torii. Must
Czytaj wiecej...
Śniadanie Biznesowe z architektami w salonie Bizzarto Poznań

Śniadanie biznesowe z architektami w Poznaniu (Showroom Bizzarto | Galeria Polskie Meble)

Biznesowe śniadanie z architektami organizowane we współpracy Bizzarto, Jawor-Parkiet i Home Concept łączą przyjemność płynącą ze spotkań, rozmów, pysznej degustacji z pożytecznym – przydatnej dla architektów porcji wiedzy, która może
Czytaj wiecej...

Wesołuch Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytaj wiecej...