blank Skip to content

Mist

Mist - wypoczynki do salonu - kolekcja nowoczesnych tapicerowanych mebli modułowych z gazetownikiem i ładowarką indukcyjną

Mist

meble do salonu

Niezwykle interesująca forma dla poszukujących oryginalności. Łączy asymetryczność elementów z miękką krągłością kształtów. Niewątpliwie jest to kolekcja, która będzie pełniła główną rolę w każdym salonie. Jej wyjątkowość można dodatkowo „podkręcić” ubierając ją w materiały obiciowe w różnych barwach.

Kolekcję Mist wyróżnił jeden z najpopularniejszych blogów piszących o wzornictwie, projektach i projektantach – Design Milk.

blank
blank
blank

Zwróć uwagę na ciekawy pojemnik – jest dostępny w opcji z ładowarką indukcyjną i/lub z lampką. Można w nim schować koce, piloty, może służyć jako gazetownik.

Moduły kolekcji mają różne wielkości, można je swobodnie zestawiać. Nie są ze sobą połączone na stałe – w każdej chwili można więc zmienić ich układ. Każdy z brył może także stać niezależnie, tak więc np. element 2-osobowy może pełnić funkcje wygodnego szezlonga. W przypadku tej kolekcji bardzo wiele zależy od Twojej wyobraźni.

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

MIST-rysunki
MIST-opisy
MIST-rysunki
MIST-opisy

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY