Skip to content

Acapulco

Meble do salonu - kolekcja tapicerowanych mebli Acapulco

Acapulco

meble do salonu - kolekcja modułowa

Jest to kolekcja dla fanów wygody i dobrego wzornictwa. Bardzo oryginalna forma mebla predestynuje go do centralnego usytuowania w salonie. Wtedy można oglądać go ze wszystkich stron, z wszystkimi niuansami kształtów – zaokrąglonymi bokami, wygiętym oparciem, dodającymi lekkości wysokimi nóżkami. Zdecydowanie warto dać tej kolekcji odpowiednią przestrzeń, by pozwolić jej urokowi w pełni się rozwinąć i dać podziwiać.

TKANINY OD NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA BIZZARTO
TKANINY OD NAJLEPSZYCH
ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY
ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA
BIZZARTO

Acapulco to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych. Pozwala na tworzenie różnorodnych zestawień – sof o dowolnej liczbie siedzisk oraz narożników o kształcie i wielkości dostosowanych do wymiarów wnętrza. Dzięki temu możesz samodzielnie dopasować swój mebel do oczekiwań i wymagań całej rodziny. W mniejszych pokojach można zastosować układ sofowy – zestawienie tworzące sofą 2- lub 3-osobową. Co istotne, by zbudować sofę, możesz wykorzystać moduły bez boczków, które potrzebują mniej miejsca. Ale Acapulco pięknie prezentuje się przede wszystkim jako duży, rozłożysty narożnik i jest idealny do wnętrz przestronnych.

Szczególnie ciekawie będzie wyglądała konfiguracja narożna z wykorzystaniem szezlonga. Można też pokusić się o ustawienie, które nie będzie zakończone boczkiem. Modułów, z których ułożysz mebel, nie łączy się ze sobą na stałe, dlatego wybrane ustawienie można w każdej chwili zmienić. I tak narożnik widoczny na naszym zdjęciu może stać się dwoma „fotelami” i niezależnym szezlongiem, albo 2-osobową sofą i szezlongiem. Jest to wygodne gdy na przykład mamy w planach spotkanie ze znajomymi i na jego potrzeby potrzebujemy przearanżować wnętrze.  Szerokie boczki są wygodne. Nie są przymocowane na stałe. Można je przesuwać, a nawet zdjąć. Zamieniają się wówczas w pufy – dodatkowe miejsce do siedzenia. Taki ustawiony na podłodze puf można także przysunąć bliżej siedziska, by wygodnie oprzeć na nim nogi. Jaki komfort!

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

MODELE 3D