aston

ACAPULCO

Jest to kolekcja dla fanów wygody i dobrego wzornictwa. Bardzo oryginalna forma mebla predestynuje go do centralnego usytuowania w salonie. Wtedy można oglądać go ze wszystkich stron, z wszystkimi niuansami kształtów – zaokrąglonymi bokami, wygiętym oparciem, dodającymi lekkości wysokimi nóżkami. Zdecydowanie warto dać tej kolekcji odpowiednią przestrzeń, by pozwolić jej urokowi w pełni się rozwinąć i dać podziwiać.

GDZIE KUPIĆ?

Meble do salonu

Ale Acapulco pięknie prezentuje się przede wszystkim jako duży, rozłożysty narożnik i jest idealny do wnętrz przestronnych. Szczególnie ciekawie będzie wyglądała konfiguracja narożna z wykorzystaniem szezlonga. Można też pokusić się o ustawienie, które nie będzie zakończone boczkiem.

Bizzarto - product features PODZIEL SIĘ: KARTA PRODUKTU .PDF

Acapulco to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych. Pozwala na tworzenie różnorodnych zestawień – sof o dowolnej liczbie siedzisk oraz narożników o kształcie i wielkości dostosowanych do wymiarów wnętrza. Dzięki temu możesz samodzielnie dopasować swój mebel do oczekiwań i wymagań całej rodziny. W mniejszych pokojach można zastosować układ sofowy – zestawienie tworzące sofą 2- lub 3-osobową. Co istotne, by zbudować sofę, możesz wykorzystać moduły bez boczków, które potrzebują mniej miejsca.

RĘCZNA
PRACA
TKANINY
OD NAJLEPSZYCH
ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
ZAPROJEKTOWANO
DLA BIZZARTO
WSZYSTKIE
KOMPONENTY
ATESTOWANE
Sofa Acapulco indoor - Bizzarto Acapulco-indoor 1 Acapulco-indoor 2

Modułów, z których ułożysz mebel, nie łączy się ze sobą na stałe, dlatego wybrane ustawienie można w każdej chwili zmienić. I tak narożnik widoczny na naszym zdjęciu może stać się dwoma „fotelami” i niezależnym szezlongiem, albo 2-osobową sofą i szezlongiem. Jest to wygodne gdy na przykład mamy w planach spotkanie ze znajomymi i na jego potrzeby potrzebujemy przearanżować wnętrze.

Szerokie boczki są wygodne. Nie są przymocowane na stałe. Można je przesuwać, a nawet zdjąć. Zamieniają się wówczas w pufy – dodatkowe miejsce do siedzenia. Taki ustawiony na podłodze puf można także przysunąć bliżej siedziska, by wygodnie oprzeć na nim nogi. Jaki komfort!

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE