Skip to content

Acapulco

Meble do salonu - kolekcja tapicerowanych mebli Acapulco

Acapulco

meble do salonu - kolekcja modułowa

Jest to kolekcja mebli wypoczynkowych dla fanów wygody i dobrego wzornictwa. Bardzo oryginalna forma predestynuje ją do centralnego usytuowania w salonie, by oglądać ją ze wszystkich stron, z wszystkimi niuansami kształtów – zaokrąglonymi bokami, wygiętym oparciem, dodającymi lekkości wysokimi nóżkami. Zdecydowanie warto dać tej kolekcji odpowiednią przestrzeń, by pozwolić jej urokowi w pełni się rozwinąć i móc ją podziwiać.

Choć oczywiście jest to jeden z atutów. Kolejnym jest sprężysta miękkość poduch siedziskowych i oparciowych, przyjemnie uginająca się pod ciężarem wypoczywającego.

Z kolekcją Acapulco stworzysz komfortową i elegancką strefę relaksu.

TKANINY OD NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA BIZZARTO
TKANINY OD NAJLEPSZYCH
ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY
ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA
BIZZARTO

Acapulco to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych. Pozwala na konfigurowanie różnorodnych zestawień – sof o dowolnej liczbie siedzisk oraz narożników o kształcie i wielkości dostosowanych do wymiarów wnętrza. Możesz samodzielnie dopasować formę mebla do oczekiwań i wymagań całej rodziny. W mniejszych pokojach można zastosować układ sofowy – zestawienie tworzące sofą 2- lub 3-osobową. Co istotne, by zbudować sofę, możesz wykorzystać także moduły bez boczków, które potrzebują mniej miejsca. Ale Acapulco pięknie prezentuje się przede wszystkim jako duży, rozłożysty narożnik i jest idealny do wnętrz przestronnych.

Szczególnie ciekawie będzie wyglądała konfiguracja narożna z wykorzystaniem szezlonga. Można też pokusić się o ustawienie, które nie będzie zakończone boczkiem. Modułów, z których ułożysz mebel, nie łączy się ze sobą na stałe, dlatego wybrane ustawienie można w każdej chwili zmienić. I tak narożnik widoczny na naszym zdjęciu może stać się dwoma „fotelami” i niezależnym szezlongiem, albo 2-osobową sofą i szezlongiem. Jest to wygodne gdy na przykład mamy w planach spotkanie ze znajomymi i na jego potrzeby potrzebujemy przearanżować wnętrze.  Szerokie boczki są wygodne. Nie są przymocowane na stałe. Można je przesuwać, a nawet zdjąć. Zamieniają się wówczas w pufy – dodatkowe miejsce do siedzenia. Taki ustawiony na podłodze puf można także przysunąć bliżej siedziska, by wygodnie oprzeć na nim nogi. Jaki komfort!

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY