Skip to content

Acapulco

Meble do salonu - kolekcja tapicerowanych mebli Acapulco

Acapulco

meble do salonu - kolekcja modułowa

Kolekcja mebli wypoczynkowych dla fanów wygody i dobrego wzornictwa. Bardzo oryginalna forma zachęca, by oglądać ją ze wszystkich stron. Warto dać jej odpowiednią przestrzeń, by móc ją podziwiać. Z wszystkimi niuansami kształtów – zaokrąglonymi bokami, wygiętym oparciem, dodającymi lekkości wysokimi nóżkami.

Kolejnym atutem kolekcji jest sprężysta miękkość poduch siedziskowych i oparciowych, przyjemnie uginająca się pod naszym ciężarem.

Z kolekcją Acapulco stworzysz komfortową i elegancką strefę relaksu.

blank
blank
blank

Acapulco to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych. Pozwala na konfigurowanie różnorodnych zestawień. Sof o dowolnej liczbie siedzisk oraz narożników o kształcie i wielkości dostosowanych do wymiarów wnętrza. Możesz dopasować formę mebla do oczekiwań całej rodziny.

W mniejszych pokojach można zastosować zestawienie tworzące sofą 2- lub 3-osobową. Co istotne, by zbudować sofę, możesz wykorzystać moduły bez boczków, które potrzebują mniej miejsca. Ale Acapulco pięknie prezentuje się przede wszystkim jako duży, rozłożysty narożnik i jest idealny do wnętrz przestronnych. Szczególnie ciekawie będzie wyglądał w układzie narożnym z wykorzystaniem szezlonga. Możesz też stworzyć konfigurację, która nie będzie zakończona boczkiem.

Modułów nie łączy się ze sobą na stałe. Wybrane ustawienie można w każdej chwili zmienić. Narożnik widoczny na zdjęciu może stać się dwoma „fotelami” i niezależnym szezlongiem, albo 2-osobową sofą i szezlongiem. Jest to przydatne gdy na przykład mamy w planach spotkanie ze znajomymi i potrzebujemy przearanżować wnętrze.

Szerokie boczki są wygodne. Nie są przymocowane na stałe. Można je przesuwać, a nawet zdjąć. Zamieniają się wówczas w pufy – dodatkowe miejsce do siedzenia. Taki ustawiony na podłodze puf można także przysunąć bliżej siedziska, by wygodnie oprzeć na nim nogi. Jaki komfort!

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

ACAPULCO-rysunki
ACAPULCO-opisy
ACAPULCO-rysunki
ACAPULCO-opisy

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY