blank Skip to content

Acapulco

Meble do salonu - kolekcja tapicerowanych mebli Acapulco

Acapulco

meble do salonu - kolekcja modułowa

Kolekcja mebli wypoczynkowych dla fanów wygody i dobrego wzornictwa. Bardzo oryginalna forma zachęca, by oglądać ją ze wszystkich stron. Warto dać jej odpowiednią przestrzeń, by móc ją podziwiać. Z wszystkimi niuansami kształtów – zaokrąglonymi bokami, wygiętym oparciem, dodającymi lekkości wysokimi nóżkami.

Kolejnym atutem kolekcji jest sprężysta miękkość poduch siedziskowych i oparciowych, przyjemnie uginająca się pod naszym ciężarem.

Z kolekcją Acapulco stworzysz komfortową i elegancką strefę relaksu.

TKANINY OD NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA BIZZARTO
TKANINY OD NAJLEPSZYCH
ŚWIATOWYCH DOSTAWCÓW
WSZYSTKIE KOMPONENTY
ATESTOWANE
RĘCZNA PRACA
ZAPROJEKTOWANE DLA
BIZZARTO

Acapulco to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych. Pozwala na konfigurowanie różnorodnych zestawień. Sof o dowolnej liczbie siedzisk oraz narożników o kształcie i wielkości dostosowanych do wymiarów wnętrza. Możesz dopasować formę mebla do oczekiwań całej rodziny.

W mniejszych pokojach można zastosować zestawienie tworzące sofą 2- lub 3-osobową. Co istotne, by zbudować sofę, możesz wykorzystać moduły bez boczków, które potrzebują mniej miejsca. Ale Acapulco pięknie prezentuje się przede wszystkim jako duży, rozłożysty narożnik i jest idealny do wnętrz przestronnych. Szczególnie ciekawie będzie wyglądał w układzie narożnym z wykorzystaniem szezlonga. Możesz też stworzyć konfigurację, która nie będzie zakończona boczkiem.

Modułów nie łączy się ze sobą na stałe. Wybrane ustawienie można w każdej chwili zmienić. Narożnik widoczny na zdjęciu może stać się dwoma „fotelami” i niezależnym szezlongiem, albo 2-osobową sofą i szezlongiem. Jest to przydatne gdy na przykład mamy w planach spotkanie ze znajomymi i potrzebujemy przearanżować wnętrze.

Szerokie boczki są wygodne. Nie są przymocowane na stałe. Można je przesuwać, a nawet zdjąć. Zamieniają się wówczas w pufy – dodatkowe miejsce do siedzenia. Taki ustawiony na podłodze puf można także przysunąć bliżej siedziska, by wygodnie oprzeć na nim nogi. Jaki komfort!

PRZYKŁADOWE ZESTAWIENIA

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

ACAPULCO-rysunki
ACAPULCO-opisy

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY