SALON MEBLOWY KOŚCIERZYNA

Salon meblowy IdeaMebel

TELEFON

790 541 908

EMAIL

ideamebel@onet.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek 10:00-18:00,
Sobota 10:00-14:00

ADRES

ul. Wojska Polskiego 9, 83-400, Kościerzyna

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy IdeaMebel w Kościerzynie oferuje sofy, narożniki i fotele marki Bizzarto dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Kościerzyna - IdeaMebel

  Salon meblowy IdeaMebel oferuje meble marki Bizzarto. To miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w sklepie meblowym w Kościerzynie będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sofa Roll marki Bizzarto - meble do salonu - salon meblowy KościerzynaSofa Manhattan marki Bizzarto - meble do salonu - sklep meblowy Kościerzyna
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Tulip - meble ogrodowe Bizzarto - salony meblowe KościerzynaGoa - meble ogrodowe Bizzarto - salony meblowe Kościerzyna
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych