Skip to content

Nowy Showroom Bizzarto w Katowicach

Salon meblowy Katowice - Showroom Bizzarto

Z wielką radością ogłaszamy otwarcie nowego showroomu Bizzarto w sercu Katowic! Inauguracja naszego sklepu meblowego w Home Concept Design Park to wyjątkowy moment, którym chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami i miłośnikami pięknych wnętrz.

Nowy showroom Bizzarto w Katowicach to przestronna przestrzeń, która została stworzona, aby zainspirować i pomóc naszym klientom w tworzeniu wymarzonych aranżacji. Nasze nowoczesne, designerskie meble będą dostępne w różnych stylach i wariantach kolorystycznych, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym showroomie będzie można znaleźć szeroki wybór mebli do salonu, jadalni, sypialni, biura oraz innych pomieszczeń, które pozwolą stworzyć unikalne i eleganckie wnętrza. Będziemy prezentować zarówno klasyczne, ponadczasowe wzory, jak i nowoczesne propozycje dla osób poszukujących nowatorskich rozwiązań.

Showroom Bizzarto w Katowicach. Kanapa Mood.

Nasz wykwalifikowany zespół sprzedawców będzie gotowy do udzielenia fachowej porady i pomocy przy wyborze idealnych mebli, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Będziemy się starali zapewnić przyjazną atmosferę i komfortowe warunki podczas zakupów, abyście mogli spokojnie i swobodnie eksplorować nasze bogate portfolio mebli.

Home Concept Design Park – Showroom Bizzarto

Al. Roździeńskiego 191, 40-315 Katowice

Poniedziałek-Sobota: 10:00-19:00

Niedziela: 10:00-16:00

Tel: 797 773 118 / homeconcept@bizzarto.com

Polecane posty

Bizzarto to prawdziwy Must Have

To kolejny rok z rzędu, kiedy projekty autorstwa Grynasz Studio dla Bizzarto zostają nagrodzone jednym z najważniejszych tytułów w świecie polskiego designu. Wyróżnienie otrzymały kolekcje Bofii, Aztec oraz Torii. Must
Czytaj wiecej...
Śniadanie Biznesowe z architektami w salonie Bizzarto Poznań

Śniadanie biznesowe z architektami w Poznaniu (Showroom Bizzarto | Galeria Polskie Meble)

Biznesowe śniadanie z architektami organizowane we współpracy Bizzarto, Jawor-Parkiet i Home Concept łączą przyjemność płynącą ze spotkań, rozmów, pysznej degustacji z pożytecznym – przydatnej dla architektów porcji wiedzy, która może
Czytaj wiecej...

Wesołuch Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytaj wiecej...