Skip to content

Bizzarto na targach imm cologne

Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.

Z wielką radością zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Mebli i Wnętrz imm cologne! Nasza obecność na tym wydarzeniu, które trwa od dziś do środy, 7 czerwca, stanowi niezwykłą okazję, abyś mógł odkryć jedną z najważniejszych imprez branży meblarskiej na świecie.

Pragniemy podzielić się z Tobą naszymi wyjątkowymi kolekcjami Bizzarto, które zachwycają zarówno smakiem, jak i doskonałym designem. Na naszym stoisku (M001) w hali 10.2 czeka na Ciebie prawdziwa uczta dla oczu. Wśród naszych kolekcji znajdziesz także wielokrotnie nagradzane projekty autorstwa Grynasz Studio, które zapewnią Ci niepowtarzalne doświadczenie w świecie wnętrz.

Przyjdź i zrelaksuj się, podziwiając nasze nowe kolekcje mebli, które emanują kunsztem rzemieślniczym i innowacyjnym podejściem do projektowania. Nasza manufaktura jest znana z dbałości o najmniejsze detale oraz wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nasze meble są nie tylko estetyczne, ale także trwałe i funkcjonalne.

Będziemy niezmiernie zadowoleni, mogąc Cię gościć na naszym stoisku. Przyjdź i pozwól nam zaprezentować Ci nasze najnowsze projekty, które z pewnością okażą się inspirujące i zachwycą Twoje zmysły. Nie przegap tej unikalnej okazji, aby doświadczyć mnóstwa smaku i dobrego designu, które oferuje nasza marka.

Do zobaczenia w hali 10.2, stoisko M001 na Międzynarodowych Targach Mebli i Wnętrz IMM Cologne!

Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.
Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.
Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.

Polecane posty

Bizzarto to prawdziwy Must Have

To kolejny rok z rzędu, kiedy projekty autorstwa Grynasz Studio dla Bizzarto zostają nagrodzone jednym z najważniejszych tytułów w świecie polskiego designu. Wyróżnienie otrzymały kolekcje Bofii, Aztec oraz Torii. Must
Czytaj wiecej...
Śniadanie Biznesowe z architektami w salonie Bizzarto Poznań

Śniadanie biznesowe z architektami w Poznaniu (Showroom Bizzarto | Galeria Polskie Meble)

Biznesowe śniadanie z architektami organizowane we współpracy Bizzarto, Jawor-Parkiet i Home Concept łączą przyjemność płynącą ze spotkań, rozmów, pysznej degustacji z pożytecznym – przydatnej dla architektów porcji wiedzy, która może
Czytaj wiecej...

Wesołuch Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytaj wiecej...