Skip to content

Sol

Sol

Śniadanie, obiad, kolacja na świeżym powietrzu, czy to w kameralnym, czy w szerokim gronie, to naprawdę duża przyjemność. Najprostsze jedzenie smakuje wtedy lepiej, a spotkania przedłużają, bo nikomu nie chce się wracać do domu. Dlatego szczególnie istotna jest wygoda mebli, na których siedzimy. I tu przydają się ogrodowe fotele tapicerowane Sol. Mają miękkie siedziska i komfortowe, wysokie oparcia. Są dość szerokie, co także sprawia, że przyjemniej się na nich siedzi. Zostały zaprojektowane tak, by ich podłokietniki mieściły się pod stołem, czyli swobodnie można je pod stół wsunąć.

Meble ogrodowe - Wodoodporne - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na promieniowanie uv - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na wysokie i niskie temperatury - ikona
Meble ogrodowe - Zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybicze - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - ikona

100% nieprzemakalne

odporne na promieniowanie uv

odporne na niskie i wysokie temperatury

zabezpieczenie antybakteryjne antygrzybicze

odporne na zabrudzenia łatwe do czyszczenia

Do tego mogą stać na dworze przez cały rok, bez względu na pogodę, ponieważ są wykonane ze specjalnych komponentów do stosowania na zewnątrz. Nie trzeba ich chować przed deszczem ani na sezon zimowy. Nie przeszkadza im ostre słońce, ani niskie temperatury.

Możesz zdecydować, ile fotelików jest Ci potrzebnych, w zależności od tego, jaki masz duży stół. Podobnie możesz wybrać, jaką wersję wybierzesz – czy przepuszczającą wodę, czy nieprzemakalną. Obie są w 100% do całorocznego używania na dworze. Także kolorystykę i wygląd materiału obiciowego dobierzesz do swoich preferencji. W naszej bogatej ofercie tkanin przeznaczonych do użytku zewnętrznego są i stonowane i bardzo nasycone kolory. Twoje tapicerowane fotele mogą wyglądać dokładnie tak, jak chcesz.

Ramy foteli ogrodowych są wykonane z lekkiego, wytrzymałego aluminium. Pianki zamontowane na oparciach i siedziskach są zabezpieczone przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Materiały, których używamy do obijania mebli tapicerowanych są stosowane w marynistyce – na ekskluzywnych łodziach, jachtach. Dlatego Są szczególnie odporne na niesprzyjające warunki pogodowe, wodę, amplitudy temperatur, silne promienie UV. Nie blakną. Charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są bardzo łatwe do czyszczenia – wystarczy woda, by zmyć nawet trudne zanieczyszczenia. Wodą zmyjesz nawet plamy z czekolady i czerwonego wina, należy jednak pamiętać, by robić to od razu po pojawieniu się zabrudzenia. Do tego dostępne są w bardzo szerokiej gamie różnorodnych wzorów oraz kolorów.

TECHNOLOGIA

Kolekcje tapicerowanych mebli BIZZARTO, mogą spędzić na dworze cały rok, i lato i zimę. Nie trzeba ich chować gdy pada ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej. Po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą szmatką i można z powrotem na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny w słońcu, by wyschnąć. Komponenty zastosowane do ich produkcji czynią je odpornymi na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

POKROWCE NA MEBLE

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim Twoja sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone, w doskonałym stanie i będą Ci służyły przez całe lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrza materiał oddychający.

TKANINY OBICIOWE

Meble ogrodowe Bizzarto są wykańczane przez nas najwyższej jakości tkaninami do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

krzesła ogrodowe - kolekcja Sol - elementy kolekcji

MODELE 3D