Alkmaar

LUNA

Jedzenie na świeżym powietrzu smakuje zupełnie inaczej, a wszelkiego rodzaju, spotkania, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, są o wiele przyjemniejsze. Jest jednak pewien warunek – musimy mieć komfortowe miejsce do siedzenia. Dlatego polecamy outdoorowe fotele tapicerowane Luna. Przy każdym stole ogrodowym będą wyglądały elegancko, niezależnie czy postawisz 2, 4, 6 czy więcej tych krzeseł. Ich oparcia są wygodnie wyprofilowane i przyjemnie wysokie. Kolorystykę obicia możesz wybrać, by uzyskać efekt taki, jaki lubisz. Dostępne są zarówno barwy nawiązujące do natury, jak i bardzo intensywne, w tym wzorzyste. Rodzajów i wzorów tkanin mamy naprawdę ogromną ilość do wyboru. Nowoczesna forma foteli wkomponuje się i w otoczenie z wieloma elementami ozdobnymi i w miejsca bardziej minimalistyczne. Tkaniny stosowane do wykańczania naszych tapicerowanych mebli ogrodowych są nam dostarczane przez firmy specjalizujące się w materiałach obiciowych do używania na zewnątrz.

GDZIE KUPIĆ?

Meble ogrodowe - nieprzemakalne

PODZIEL SIĘ: Luna Bizzarto - krzesła ogrodowe Luna-nieprzemakalne 1 Luna-nieprzemakalne 2

Niewątpliwą zaletą tych ogrodowych foteli jest fakt, że mogą stać na dworze przez cały rok, bez względu na pogodę. Wytrzymują w palącym słońcu, na mrozie, w deszczu i śniegu. Nie trzeba ich chować pod dach w sezonie zimowym.

Są wykonane ze specjalnych komponentów do stosowania na zewnątrz. Dostępne w dwóch wersjach – nieprzemakalnych i przepuszczających wodę.

Rama jest zrobiona z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Pianki są zabezpieczone antybakteryjnie i antygrzybiczo. Tkaniny stosowane przez nas do obijania mebli tapicerowanych to materiały takie jak stosowane w marynistyce – na ekskluzywnych łodziach, jachtach. Są szczególnie odporne na niesprzyjające warunki pogodowe, w tym wodę, amplitudy temperatur, silne promienie UV. Nie blakną. Charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są bardzo łatwe do czyszczenia – wystarczy woda, by zmyć nawet trudne zanieczyszczenia. Co więcej dostępne są w bardzo szerokiej gamie różnorodnych wzorów oraz kolorów.

Outdoorowe tkaniny obiciowe łatwo utrzymać w czystości, można z nich wodą zmyć plamy z czekolady i czerwonego wina, należy jednak pamiętać, by robić to od razu po pojawieniu się zabrudzenia.

Bizzarto - meble ogrodowe - wodoodporne KARTA PRODUKTU .PDF Luna-nieprzemakalne 3 Luna-nieprzemakalne 4

Niezależnie od tego, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami, do ich zabezpieczenia przed na przykład zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu i spadającymi z deszczem czy śniegiem, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie takiego pokrowca zajmuje dosłownie chwilę, podobnie jak jego zdjęcie, a dzięki nim fotele są dobrze zabezpieczone i będą służyły w doskonałym stanie przez całe lata i niezależnie od sezonu.

Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, jaki trafi się poza ciepłym sezonem, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego, tak zwanej oddychającej – zachowującej właściwą cyrkulację powietrza.

WODOODPORNE

ODPORNE NA
BAKTERIE
I PLEŚŃ

ODPORNE NA
WYSOKIE I NISKIE
TEMPERATURY

PLAMOODPORNE

Luna-nieprzemakalne 5

ODPORNE NA
PROMIENIOWANIE UV
I BLAKNIĘCIE

Meble ogrodowe - 100% nieprzemakalne - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - Odporne na promienie UV - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - Odporne na niskie i wysokie temperatuury - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - zabezpieczenie antybakteryjne i antygrzybiczne - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - producent mebli Bizzarto Luna-nieprzemakalne 6

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE