Skip to content

Luna

Luna

Jedzenie na świeżym powietrzu smakuje zupełnie inaczej, a wszelkiego rodzaju, spotkania, czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, są o wiele przyjemniejsze. Jest jednak pewien warunek – musimy mieć komfortowe miejsce do siedzenia. Dlatego polecamy outdoorowe fotele tapicerowane Luna. Przy każdym stole ogrodowym będą wyglądały elegancko, niezależnie czy postawisz 2, 4, 6 czy więcej tych krzeseł. Ich oparcia są wygodnie wyprofilowane i przyjemnie wysokie. Kolorystykę obicia możesz wybrać, by uzyskać efekt taki, jaki lubisz. Dostępne są zarówno barwy nawiązujące do natury, jak i bardzo intensywne, w tym wzorzyste. Rodzajów i wzorów tkanin mamy naprawdę ogromną ilość do wyboru. Nowoczesna forma foteli wkomponuje się i w otoczenie z wieloma elementami ozdobnymi i w miejsca bardziej minimalistyczne. Tkaniny stosowane do wykańczania naszych tapicerowanych mebli ogrodowych są nam dostarczane przez firmy specjalizujące się w materiałach obiciowych do używania na zewnątrz.

Meble ogrodowe - Wodoodporne - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na promieniowanie uv - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na wysokie i niskie temperatury - ikona
Meble ogrodowe - Zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybicze - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - ikona

100% nieprzemakalne

odporne na promieniowanie uv

odporne na niskie i wysokie temperatury

zabezpieczenie antybakteryjne antygrzybicze

odporne na zabrudzenia łatwe do czyszczenia

Niewątpliwą zaletą tych ogrodowych foteli jest fakt, że mogą stać na dworze przez cały rok, bez względu na pogodę. Wytrzymują w palącym słońcu, na mrozie, w deszczu i śniegu. Nie trzeba ich chować pod dach w sezonie zimowym.

Są wykonane ze specjalnych komponentów do stosowania na zewnątrz. Dostępne w dwóch wersjach – nieprzemakalnych i przepuszczających wodę.

Rama jest zrobiona z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Pianki są zabezpieczone antybakteryjnie i antygrzybiczo. Tkaniny stosowane przez nas do obijania mebli tapicerowanych to materiały takie jak stosowane w marynistyce – na ekskluzywnych łodziach, jachtach. Są szczególnie odporne na niesprzyjające warunki pogodowe, w tym wodę, amplitudy temperatur, silne promienie UV. Nie blakną. Charakteryzują się dużą wytrzymałością. Są bardzo łatwe do czyszczenia – wystarczy woda, by zmyć nawet trudne zanieczyszczenia. Co więcej dostępne są w bardzo szerokiej gamie różnorodnych wzorów oraz kolorów.

Outdoorowe tkaniny obiciowe łatwo utrzymać w czystości, można z nich wodą zmyć plamy z czekolady i czerwonego wina, należy jednak pamiętać, by robić to od razu po pojawieniu się zabrudzenia.

TECHNOLOGIA

Kolekcje tapicerowanych mebli BIZZARTO, mogą spędzić na dworze cały rok, i lato i zimę. Nie trzeba ich chować gdy pada ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej. Po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą szmatką i można z powrotem na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny w słońcu, by wyschnąć. Komponenty zastosowane do ich produkcji czynią je odpornymi na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

POKROWCE NA MEBLE

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim Twoja sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone, w doskonałym stanie i będą Ci służyły przez całe lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrza materiał oddychający.

TKANINY OBICIOWE

Meble ogrodowe Bizzarto są wykańczane przez nas najwyższej jakości tkaninami do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Luna - elementy kolekcji

MODELE 3D