Alkmaar

IBIZA

Całe tapicerowane, wypoczynkowe, a do tego ogrodowe? Tak! Chociaż wyglądają jak wyjęte wprost z salonu, narożniki, sofy, fotele i pufyTony to kolekcja mebli do ogrodu, na taras, patio. Narożnik składa się z dwóch niezależnych, niepołączonych ze sobą na stałe elementów. Gdy znudzi nam się ustawienie narożne, albo gdy zapraszamy gości, można go łatwo zamienić w 2 sofy/szezlongi. Wystarczy rozsunąć obie części. Można też zamienić go stronami (patrz rysunek w szczegółach technicznych).Elementy kolekcji są wykończone materiałem z każdej ze stron, tak więc po rozsunięciu czy też zmianie strony, obydwa elementy wyglądają elegancko.

GDZIE KUPIĆ?

Meble ogrodowe - nieprzemakalne

PODZIEL SIĘ:

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu (np. sadzą) i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowca zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim narożnik tapicerowany będziedobrze zabezpieczony iw doskonałym stanie będzie cieszył Twoje oczy długie lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możesz skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by oddać się błogiemu leniuchowaniu w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg.Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrzamateriał oddychający.

Ogrodowe meble wypoczynkowe Bizzarto wykonujemy wyłącznie z komponentów najwyższej jakości, przeznaczonych do stosowania na zewnątrz. Dzięki temu masz pewność, że Twoje meble będą Ci służyły długo i wygodnie.

Ibiza to kolekcja odpornych na warunki atmosferyczne mebli ogrodowych, które mogą stać na dworze przez cały rok. Zarówno w pełnym słońcu, jak i wtedy gdy pada deszcz lub nawet śnieg. Po opadach wystarczy wytrzeć narożnik suchą szmatką, by móc ponownie na nim usiąść. Wytrzymuje wysokie i niskie temperatury (do -23 stopni Celsjusza). Nie musisz zastanawiać się, gdzie schować gona zimę – może zostać na dworze.

Tony - Bizzarto - meble ogrodowe Ibiza-nieprzemakalne 1 Ibiza-nieprzemakalne 2

Decydując się na kolekcję Ibiza, niezależnie, czy w wersji narożnikowej, czy sofowej, warto także zdecydować się na puf. Jest nie tylko dodatkowym miejscem do siedzenia, ale także można przysunąć go do siedziska, wydłużając je. Bardzo wygodnie można wtedy położyć nogi.
Puf może też pełnić funkcję stolika (uwaga! jeśli chcesz postawić na nim ciepłą filiżankę czy talerz, koniecznie podłuż podstawek lub tacę – ciepło może zniszczyć materiał obiciowy).

Rodzaj tkaniny na Twoje meble tapicerowane możesz wybrać z bogatego próbnika kolorów, odcieni i wzorów, zarówno bardzo intensywnych, jak i stosowanych.Ich dystrybutoramisą światowej klasy producenci materiałów z przeznaczeniem do stosowania na dworze.

Ibiza-nieprzemakalne 3 Bizzarto - meble ogrodowe - wodoodporne KARTA PRODUKTU .PDF Ibiza-nieprzemakalne 4 Ibiza-nieprzemakalne 5


To kolekcja, która jest wodoodporna. Materiały, które wykorzystujemy do jej wykończenia są całkowicie nieprzemakalne, a przeszycia zabezpieczone podobnie jak odzież przeciwdeszczowa - woda nie ma szansy przeniknąć w głąb.Dodatkowo, dla całkowitej pewności, że Twoje meble będą służyły Ci przez lata, pianki stosowane przez nas przy tworzeniu tej kolekcji, mają zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybiczne.By płyn nie zbierał się na meblu, zastosowaliśmy specjalne, niewidoczne odpływy, którymi woda może swobodnie spływać. Znajdują się pomiędzy boczkami a siedziskami oraz między siedziskami i oparciami. Rama mebli wykonana jest ze styropianu o wysokiej gęstości – bardzo odpornego na odkształcenia. Nóżki tego mebla wykonane są z aluminium, które z natury nie poddaje się rdzy, a wszystkie okucia są zabezpieczone przed korozją.

Do naszych mebli ogrodowych stosujemy wyłącznie najwyższej jakości tkaniny do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

Ibiza-nieprzemakalne 6

WODOODPORNE

ODPORNE NA
BAKTERIE
I PLEŚŃ

ODPORNE NA
WYSOKIE I NISKIE
TEMPERATURY

PLAMOODPORNE

Ibiza - meble ogrodowe

ODPORNE NA
PROMIENIOWANIE UV
I BLAKNIĘCIE

Meble ogrodowe - 100% nieprzemakalne - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - Odporne na promienie UV - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - Odporne na niskie i wysokie temperatuury - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - zabezpieczenie antybakteryjne i antygrzybiczne - producent mebli Bizzarto Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - producent mebli Bizzarto Ibiza-nieprzemakalne 7

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE