Skip to content

Cubus

Cubus

Pufy Cubus są wykonane w technologii, która sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne i mogą stać na dworze przez cały rok (również zimą).

Dostępne w dwóch szerokościach. Są na tyle wysokie, że postawione przy stole zastąpią krzesła, a my dzięki temu uzyskamy niebanalny efekt aranżacyjny. Będą wyglądały bardzo interesująco także „rozrzucone” po ogrodzie. Można je umieścić zamiast klasycznych ławeczek tam, gdzie chcemy stworzyć kąciki wypoczynkowe.

Meble ogrodowe - Przepuszczające wodę - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na promieniowanie uv - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na wysokie i niskie temperatury - ikona
Meble ogrodowe - Zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybicze - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - ikona

technologia "water goes thru"

odporne na promieniowanie uv

odporne na niskie i wysokie temperatury

zabezpieczenie antybakteryjne antygrzybicze

odporne na zabrudzenia łatwe do czyszczenia

Pufy Cubus mogą stać na dworze i wtedy gdy mocno świeci słońce, i gdy pada deszcz czy śnieg. Wytrzymują wysokie i niskie temperatury (do -23 stopni Celsjusza). Nie musisz chować ich do wnętrza nawet na okres zimowy.

Doskonale sprawdzą się na tarasie jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Z pewnością polubią je dzieci. Ich wysokość spełnia warunki ergonomii – wygodnie na nich siadać i z nich wstać.

Pufy wyglądają ciekawie, gdy mają różne wielkości, ale można wybrać wszystkie takie same. Podobnie bawić się można materiałami obiciowymi. Wszystkie pufy zrobić w jednym kolorze, wybrać odcienie z jednej grupy, w barwach stonowanych, albo postawić na kontrasty. W ofercie mamy także wzorzyste tkaniny meblowe do mebli ogrodowych, w najmodniejszych zestawieniach odcieni i deseniach. Można dobrać na przykład jeden puf ze wzorem, dla przełamania monotonii, a pozostałe gładkie. Efekt, jaki osiągniesz zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Doskonale sprawdzą się na tarasie jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Z pewnością polubią je dzieci. Ich wysokość spełnia warunki ergonomii – wygodnie na nich siadać i z nich wstać.

 

TECHNOLOGIA

Kolekcje tapicerowanych mebli BIZZARTO, mogą spędzić na dworze cały rok, i lato i zimę. Nie trzeba ich chować gdy pada ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej. Po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą szmatką i można z powrotem na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny w słońcu, by wyschnąć. Komponenty zastosowane do ich produkcji czynią je odpornymi na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

POKROWCE NA MEBLE

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim Twoja sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone, w doskonałym stanie i będą Ci służyły przez całe lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrza materiał oddychający.

TKANINY OBICIOWE

Meble ogrodowe Bizzarto są wykańczane przez nas najwyższej jakości tkaninami do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

CUBUS-2

MODELE 3D