Skip to content

Inspirowani światem, ludźmi i naturą, od ponad 15 lat projektujemy i tworzymy pozytywne emocje naszych klientów.

Oferując najwyższą jakość komfortowego wypoczynku i niekończącą się przyjemność posiadania pięknych przedmiotów.

Żebyście każdego dnia mogli oddawać się celebracji codzienności.

Jesteśmy firmą, w której – choć nie jest mała – wszyscy znają się po imieniu. Większość z nas pracuje w niej od wielu lat, albo od samego początku. Wciąż z takim samym zaangażowaniem, wynikającym zeświadomości naszych wysokich kwalifikacji i umiejętności płynących z długoletniego doświadczenia. A także przyjemności uczestniczenia w kreowaniu piękna.Każda z kolekcji, którą wprowadzamy jest dokładnie taka, jaką chcielibyśmy mieć w swoich domach.

 

Nasze kolekcje są efektem współpracy z najlepszymi projektantami. Dbamy, by były oryginalne, ale także ponadczasowo eleganckie i zachwycająco wygodne. Aby urzekały Cię swoją funkcjonalnością. W tym celunad ich powstaniem pieczę sprawują fachowcy z Działów Rozwoju, Technologicznego i Modelarni.

Sofy Bizzarto tworzymy całkowicie ręcznie. Z pietyzmem, uwagą i starannością, przygotowują je specjalnie dla Ciebie pracownicy o szczególnych umiejętnościach i wieloletniej praktyce. Wykorzystują do tego wyłącznie najwyższej klasy materiały. Ponieważ chcemy, żeby nasze sofy cieszyły Cię przez całe lata.

Dlatego też, zanim trafi do Ciebie, każdy z modułów jest wnikliwie obejrzany i przetestowany przez skrupulatnych kontrolerów z Działu Jakości. Dopiero po ich akceptacji, może trafić w ręce panów z Działu Transportu, którzy przywiozą, skonfigurują i ustawią sofę w Twoim salonie. Dokładnie tak jak chcesz i tam, gdzie wskażesz.

Bizzarto = jakość. Pod każdym względem. Dlatego zdecydowaliśmy dodać do naszego logo literkę „Q”, od angielskiego słowa Quality. Angielskiego, ponieważ nasze sofy mają swoich odbiorców na całym świecie. Pewni trwałości naszych produktów, wydłużyliśmy także o dodatkowy rok ponad standard okres obowiązywania na nie gwarancji. Nic nie zakłóci Twojej przyjemności i spokoju.

Dłonie, które tworzą

Wszyscy lubimy otaczać się przedmiotami wyjątkowymi i niepowtarzalnymi, z których korzystamy, i na które patrzymy z przyjemnością.

Takie są kolekcje Bizzarto. Każdy ich element jest wytwarzany ręcznie, przez pracowników o doskonałych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu.

Trzeba mieć naprawdę duże umiejętności, by meble o nowoczesnym wzornictwie charakterystycznym dla Bizzarto, wyglądały tak dobrze i były tak precyzyjnie wykończone. Wbrew pozorom takie wzory są najtrudniejsze do wykonania.

Do tego wiele naszych kolekcji ma zwracające uwagę detale, np. boczki czy przeszycia, których zaprojektowanie i wykonanie jest prawdziwą sztuką.

A ponieważ powstają dzięki ręcznej pracy, każda z sof ma „duszę”, wniesioną przez osobę, która poświęciła swój czas, uwagę i serce by ją wykonać. Nie ma dwóch takich samych

Dobrze zaprojektowane

Dobrze zaprojektowane meble są piękne, wygodne, doskonale wykonane. Żeby dobrze zaprojektować sofę, trzeba dokładnie przemyśleć, jak ma wyglądać, kto będzie z niej korzystał. Poznawać oczekiwania, wymagania i przyzwyczajenia osób, które będą na niej wypoczywać. Obserwować zmieniający się świat.  Trzeba też naprawdę lubić to, co się robi. I to jest idealny opis naszej marki.

W Bizzarto dbamy o na najwyższą jakość na każdym etapie. Nieustająco staramy się dowiedzieć o Was, naszych klientach, jak najwięcej, by perfekcyjnie odpowiedzieć na Wasze oczekiwania. Współpracujemy z projektantami, których świeże spojrzenie skutkuje wyjątkowo atrakcyjnymi pomysłami wzorniczymi. Bezkompromisowo dbamy o poziom wykonania. Dodajemy funkcjonalności podnoszące komfort wypoczynku. I bardzo lubimy tę pracę.

Tak, to jest pewne, kolekcje Bizzarto są naprawdę dobrze zaprojektowane.