Skip to content

Siesta

Siesta

Modułowe meble ogrodowe - przepuszczające wodę

Meble ogrodowe, które dają Ci ogromną swobodę. Ta kolekcja wypoczynkowa jest modułowa, możesz więc swobodnie zestawiać i układać elementy zgodnie z potrzebami. Zbudujesz z niej narożniki i sofy, zakończone boczkami lub „otwarte”. Jeśli zależy Ci na szczególnej wizualnej lekkości, wykorzystaj także pufy – czy to na końcu mebla, czy też w jego środku. Moduły nie są ze sobą połączone na stałe, w każdej chwili możesz więc zmienić ich ustawienie. Z im większej liczby brył będzie zbudowany Twój mebel, tym większe będą możliwości przearanżowania tego układu. Meble są lekkie, zrobisz to więc bez wysiłku. Do tego możesz wybrać, czy chcesz całą sofę w jednym kolorze, czy może każdy z elementów wykończony innym materiałem obiciowym. Możesz też zdecydować się na mebel jednolicie wykończony, a grubą lamówkę dobrać z zupełnie innej gamy kolorystycznej.

Meble ogrodowe - Przepuszczające wodę - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na promieniowanie uv - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na wysokie i niskie temperatury - ikona
Meble ogrodowe - Zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybicze - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - ikona

technologia "water goes thru"

odporne na promieniowanie uv

odporne na niskie i wysokie temperatury

zabezpieczenie antybakteryjne antygrzybicze

odporne na zabrudzenia łatwe do czyszczenia

Ta kolekcja ogrodowych mebli tapicerowanych jest odporna na warunki atmosferyczne. Niestraszne jej pełne słońce, ulewy, śnieg, wysokie i niskie temperatury (do -23 stopni Celsjusza). To meble, które mogą stać przez cały rok, pełne 365 dni na dworze, także gdy pada deszcz lub śnieg. Nie trzeba chować ich do wnętrza nawet na okres zimowy.

TECHNOLOGIA

Kolekcje tapicerowanych mebli BIZZARTO, mogą spędzić na dworze cały rok, i lato i zimę. Nie trzeba ich chować gdy pada ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej. Po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą szmatką i można z powrotem na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny w słońcu, by wyschnąć. Komponenty zastosowane do ich produkcji czynią je odpornymi na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

POKROWCE NA MEBLE

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim Twoja sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone, w doskonałym stanie i będą Ci służyły przez całe lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrza materiał oddychający.

TKANINY OBICIOWE

Meble ogrodowe Bizzarto są wykańczane przez nas najwyższej jakości tkaninami do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Meble ogrodowe - kolekcja Siesta

MODELE 3D