Skip to content

Kiwi

Kiwi

Łóżko na dworze? No pewnie! Nie ma nic bardziej przyjemnego, niż rozkosznie wyciągnąć się na wygodnym meblu i powygrzewać w słońcu, albo liczyć chmury w mniej słoneczny dzień. Szczególnie, że łóżka z kolekcji Kiwi mogą stać na dworze przez cały rok, niezależnie od pogody, również zimą.

Łóżko jest dostępne w dwóch szerokościach – jedno- i dwuosobowe. Trójkątne poduszki nie są na stałe przymocowane do mebla. Można je różnie układać – bardziej pionowo lub bardziej płasko, dopasowując do swojego poczucia wygody. Od spodniej strony są wykonane z tkaniny, która utrudnia ich przesuwanie, można się więc o nie bez obaw opierać.

Meble ogrodowe - Wodoodporne - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na promieniowanie uv - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na wysokie i niskie temperatury - ikona
Meble ogrodowe - Zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybicze - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - ikona

100% nieprzemakalne

odporne na promieniowanie uv

odporne na niskie i wysokie temperatury

zabezpieczenie antybakteryjne antygrzybicze

odporne na zabrudzenia łatwe do czyszczenia

Łóżka Kiwi wykonane są w technologii, która sprawia, że woda przepływa jak przez sitko. Są wykonane ze styropianu o wysokiej gęstości – bardzo odpornego na odkształcenia. Nóżki to tzw. „ślizgi” – niskie, a więc niewidoczne, wykonane z czarnego pvc. Dzięki nim łóżko nie stoi bezpośrednio na ziemi, co zabezpiecza je przed zabrudzeniem i uszkodzeniami od spodu. Niezwykle ważne jest jednak, by meble przestawiać wyłącznie unosząc, a nie przesuwając. „Szurając” łóżkiem po ziemi narażamy je na zniszczenie.

Łóżko wypoczynkowe Kiwi ma na siedzisku i w trójkątnych poduszkach oparciowych szybkoschnące pianki (tzw. „dry foam”).Zapewniają szybki drenaż płynów i efektywną cyrkulację powietrza w wilgotnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo są zabezpieczone antybakteryjnie i antygrzybiczo. Również tkaniny obiciowe zastosowane w tej technologii,umożliwiają łatwe przenikanie wody przez włókna materiału. Tkanina schnie szybko. Już po około godzinie od silnego deszczu meble są suche.

Wszystkie rodzaje łóżek mogą stać na dworze zarówno w pełnym słońcu, jak i wtedy gdy pada deszcz lub nawet śnieg. Wytrzymują wysokie i niskie temperatury (do -23 stopni Celsjusza). Nie musisz chować ich na zimę.

TECHNOLOGIA

Kolekcje tapicerowanych mebli BIZZARTO, mogą spędzić na dworze cały rok, i lato i zimę. Nie trzeba ich chować gdy pada ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej. Po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą szmatką i można z powrotem na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny w słońcu, by wyschnąć. Komponenty zastosowane do ich produkcji czynią je odpornymi na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

POKROWCE NA MEBLE

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim Twoja sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone, w doskonałym stanie i będą Ci służyły przez całe lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrza materiał oddychający.

TKANINY OBICIOWE

Meble ogrodowe Bizzarto są wykańczane przez nas najwyższej jakości tkaninami do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Łóżka ogrodowe - kolekcja Kiwi - elementy kolekcji

MODELE 3D