blank Skip to content

Acapulco

Acapulco

Modułowe meble ogrodowe - przepuszczające wodę

Kto może pozostać obojętny na tę kolekcję?! Kształty, wykończenie, forma. . . To wszystko tworzy naprawdę urzekające wrażenie. Komfort tego mebla jest wprost proporcjonalny do jego wyglądu. Zwróć uwagę na boki - są ruchome. Można je położyć na podłodze i użyć jako pufa, do siedzenia. Albo po prostu umieścić pod stopami, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort odpoczynku na sofie.

Kolekcja jest modułowa. Można z niej układać zestawienia narożne i sofowe. Ponieważ elementów nie łączy się na stałe, w każdym momencie konfigurację można zmienić. I na przykład sofa 3-osobowa widoczna na zdjęciu może stać się sofą dwuosobową i "fotelem" bez boków. To naprawdę świetnie działa. Szczególnie, gdy zapraszamy gości. Każdy może mieć swoje siedzisko i swoją wygodną strefę komfortu.

Te ogrodowe meble tapicerowane są odporne na warunki atmosferyczne – mocne słońce, deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury (do -23 stopni Celsjusza). To meble, które mogą stać cały rok, pełne 365 dni na dworze. Nie trzeba chować ich do wnętrza nawet na okres zimowy.

Meble ogrodowe - Przepuszczające wodę - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na promieniowanie uv - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na wysokie i niskie temperatury - ikona
Meble ogrodowe - Zabezpieczenia antybakteryjne i antygrzybicze - ikona
Meble ogrodowe - Odporne na zabrudzenia, łatwe do czyszczenia - ikona

technologia "water goes thru"

odporne na promieniowanie uv

odporne na niskie i wysokie temperatury

zabezpieczenie antybakteryjne antygrzybicze

odporne na zabrudzenia łatwe do czyszczenia

TECHNOLOGIA

Kolekcje tapicerowanych mebli BIZZARTO, mogą spędzić na dworze cały rok, i lato i zimę. Nie trzeba ich chować gdy pada ponieważ są wykonane w dwóch technologiach: całkowicie wodoodpornej. Po deszczu wystarczy przetrzeć je suchą, czystą szmatką i można z powrotem na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Potrzebuje godziny w słońcu, by wyschnąć. Komponenty zastosowane do ich produkcji czynią je odpornymi na warunki pogodowe – deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury.

POKROWCE NA MEBLE

Chociaż nasze meble wypoczynkowe łatwo utrzymać w czystości i niestraszna im brzydka pogoda, zalecamy stosowanie specjalnych pokrowców, dostarczanych przez nas wraz z meblami. Pokrowce ochronią Twoje meble przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu i spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a dzięki nim Twoja sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone, w doskonałym stanie i będą Ci służyły przez całe lata, niezależnie od pory roku. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie. Nawet jeśli wokół leży śnieg. Z kolei po deszczu nie trzeba czekać, aż meble wyschną. Pokrowce są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, bardzo wytrzymałej i odpornej, do użytku zewnętrznego. To zachowujący właściwą cyrkulację powietrza materiał oddychający.

TKANINY OBICIOWE

Meble ogrodowe Bizzarto są wykańczane przez nas najwyższej jakości tkaninami do użytku zewnętrznego. Ten typ materiałów jest stosowany w marynistyce – na łodziach i jachtach. Bardzo odporne na oddziaływanie promieni słonecznych (nie blakną), na amplitudy temperatur, są zabezpieczone przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Wytrzymałe i wyjątkowo łatwe do czyszczenia. Wodą usuniesz plamy nawet z czerwonego wina czy tłustej czekolady. Ważne jest jedynie, by zrobić to od razu, gdy zabrudzenie jest świeże.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Acapulco - elementy kolekcji

MODELE 3D