Skip to content

Swing

Sofa Swing

Swing

Ekskluzywne modułowe meble do salonu

Projektując tę kolekcję zaplanowaliśmy, że będzie miała bardzo wiele elementów, które będzie można swobodnie konfigurować. Chcieliśmy, by równie dobrze pasowała do małych apartamentów, jak i do dużych wnętrz. Ważna była dla nas jej funkcjonalność i wysoki komfort wypoczynku, jaki miała oferować. Zależało nam również, by była atrakcyjna wizualnie. Możemy śmiało powiedzieć, że misja zakończyła się sukcesem. Bogactwo brył pozwala tworzyć zestawienia o dowolnych kształtach – sofowych oraz narożnych. Możesz wybierać spośród trzech szerokości siedzisk, obojętne więc, jak duży jest Twój dom czy mieszkanie, na pewno znajdziesz taki układ Swinga, który będzie Ci pasował.

blank
blank
blank

Swing jest bogaty w rozwiązania zwiększające komfort wypoczynku. Sterowana elektrycznie funkcja relaks pozwoli dostosować pochylenie oparcia, wychylenie podnóżka i zagłówka do wybranego poziomu. Każdy z domowników może wybrać ulubioną pozycję na meblu. Mechanizm funkcji spania jest bardzo łatwy do rozłożenia. Pozwoli wyspać się wygodnie zapowiedzianym i niezapowiedzianym gościom. Pojemniki znajdujące się w szezlongach i wybranych pufach zapewnią dodatkowe miejsce przechowania pościeli i różnorodnych drobiazgów.

Zwróć uwagę na różnorodność pufów. Są w tej kolekcji takie, które można umieścić pomiędzy innymi elementami, inne służą zakończeniu zestawienia. W obu przypadkach dodają konfiguracji lekkości oraz oryginalności. Są także pufy wolnostojące, do zadań specjalnych. Mogą służyć za podnóżek lub niezależne miejsce do siedzenia, nie tylko w salonie.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

SWING-rysunki
SWING-opisy
SWING-rysunki
SWING-opisy

MODELE 3D

STOLIKI I REGAŁY