SALON MEBLOWY ŻARY

Salon Bizzarto - Żary

TELEFON

684 594 456

EMAIL

gabriela-czaplinska@wp.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek: 10:00-17:30,
Sobota: 10:00-13:30

ADRES

ul. Szmaragdowa 6, 68-200 Żary

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy Bizzarto w Żarach oferuje sofy, narożniki i fotele dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Żary - salon Bizzarto

  Salon meblowy BIZZARTO w Żarach to miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w salonie meblowym w Żarach będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Meble Żary - kolekcja mebli do salonu Aston marki BizzartoSalon meblowy Żary - narożnik Manhattan marki Bizzarto
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  meble ogrodowe Żary - kolekcja mebli Wave marki Bizzartomeble ogrodowe Żary - kolekcja mebli Benz marki Bizzarto
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych