SALON MEBLOWY WARSZAWA (MEBLE OGRODOWE)

Ogrodowy Salon

TELEFON

727 632 862

EMAIL

info@ogrodowysalon.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek 10:00-18:00,
Sobota 10:00-16:00

ADRES

ul. Badylarska 21, 02-484, Warszawa

Skontaktuj się z salonem

Ogrodowy Salon w Warszawie w oferuje tapicerowane meble ogrodowe firmy Bizzarto.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Warszawa - Ogrodowy Salon

  Salon meblowy „Ogrodowy Salon” oferujące meble ogrodowe marki Bizzarto. To miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble ogrodowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w salonie meblowym w Warszawie będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. 

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  meble ogrodowe Warszawa - Ogrodowy Salonmeble ogrodowe Warszawa - Ogrodowy Salon
  Eleganckie i nowoczesne meble ogrodowe
  Sofa Acapulco - meble ogrodowe i do salonu Bizzarto - salon meblowy BiałystokSofa Wave - meble ogrodowe i do salonu Bizzarto - salon meblowy Białystok
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych