SALON MEBLOWY OPOLE

Meble Rybaccy

TELEFON

774 428 157
603 809 480

EMAIL

biuro@meblerybaccy.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek: 09:00-18:00,
Sobota: 10:00-14:30

ADRES

Ul. Budowlanych 12,
45-121, Opole

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy Meble Rybaccy w Opolu oferuje sofy, narożniki i fotele dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Opole - Meble Rybaccy

  Salon meblowy Meble Rybaccy w Opolu oferuje meble marki Bizzarto. To miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w salonie meblowym w Opolu będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sklep meblowy Opole - Sofa MistSalon meblowy Opole - Sofa Aston
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Meble ogrodowe Opole - sofa AcapulcoSalony meblowe Opole - sofa Wave
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych