SALON MEBLOWY KRAKÓW

Salon meblowy Mix Meble

TELEFON

12 269 11 18
664 196 453

EMAIL

salon@mix-meble.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek: 10:00-20:00,
Sobota: 10:00-18:00,
Niedziela: 10:00-15:00

ADRES

Ul. Wadowicka 8a, 30-415, Kraków

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy Mix Meble w Krakowie oferuje sofy, narożniki, fotele i zestawy mebli do salonu jak i ogrodowych marki Bizzarto dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Kraków - Mix Meble

  Salon meblowy Mix Meble oferuje meble marki Bizzarto. To miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w sklepie meblowym Mix Meble w Krakowie będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sofa Aston - Bizzarto - salony meblowe KrakówSofa Manhattan marki Bizzarto - meble do salonu - sklep meblowy Kraków
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Sofa Acapulco - Meble ogrodowe KrakówSofa Benz - Meble ogrodowe Kraków
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych