SALON MEBLOWY GLIWICE

GMO STUDIO - Galeria Wnętrz Reforma

TELEFON

32 416 70 16

EMAIL

galeria@gmostudio.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Sobota 10:00-19:00,
Niedziela 12:00-19:00

ADRES

ul. Pszczyńska 192, 44-100 Gliwice

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy GMO Studio w Gliwicach w Galerii Wnętrz Reforma oferuje sofy, narożniki i fotele marki Bizzarto dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Gliwice - Galeria Wnętrz Reforma

  Salon meblowy w Gliwicach oferujący meble marki Bizzarto mieści się w salonie GMO Studio w Galerii Wnętrz Reforma. To miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w salonie meblowym w Gliwicach będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sofa Aston - Bizzarto - salony meblowe GliwiceSofa Mist - Bizzarto - salony meblowe Gliwice
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Sofa Acapulco - meble ogrodowe i do salonu Bizzarto - salony meblowe GliwiceSofa Wave - meble ogrodowe i do salonu Bizzarto - salony meblowe Gliwice
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych