SALON MEBLOWY GDAŃSK

CH City Meble - Pasión Meble Gdańsk

TELEFON

531 938 300

EMAIL

kontakt@pasionmeble.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Sobota 10:00-20:00,
Niedziela 10:00-18:00

ADRES

Al. Grunwaldzka 211 80-266 Gdańsk

Skontaktuj się z salonem

Salon meblowy BIZZARTO w Gdańsku w centrum handlowym CH City Meble oferuje sofy, narożniki i fotele dzięki którym Twój dom zyska niepowtarzalny styl i będzie się wyróżniał ponadczasową elegancją.

  *pola wymagane

  Salon Meblowy Gdańsk - CH City Meble - Pasión Meble

  Salon meblowy BIZZARTO w Gdańsku to miejsce, w którym odnajdziesz produkty najwyższej jakości, starannie wykonane i zaskakujące wzornictwem. Trwałość proponowanych przez nas mebli do salonu wynika między innymi z użycia tkanin od najlepszych producentów. Oferują oni materiały nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo łatwe do wyczyszczenia. Równie ważne, co staranne wykonanie mebla jest dla nas jego zaprojektowanie w taki sposób, żeby był zgodny z obowiązującą modą, a jednocześnie ponadczasowy. Meble pokojowe z naszej oferty łączą w sobie elegancki charakter z nowoczesnym stylem, co daje ponadczasowy efekt. Zadbaliśmy o różnorodną kolorystykę, żeby każdy, kto lubi ekskluzywne wyposażenie, mógł skorzystać z naszej oferty. Każdy z naszych produktów jest dopracowany i możesz mieć pewność, że będzie służył Ci przez wiele lat, zdobiąc wnętrze i nadając mu eleganckiego charakteru.

  Wizyta w salonie meblowym w Pasión Meble oferującym meble marki Bizzarto będzie dla Ciebie okazją, żeby przekonać się, że nasze produkty są ekskluzywne i wyjątkowe. Zapoznasz się z naszymi kolekcjami, wśród których odnajdziesz meble do salonu wykonane z ekskluzywnych tkanin o różnorodnych kolorach i fakturach. Sprawdzisz, jakie są funkcje naszych mebli, które czynią je jedynymi w swoim rodzaju. Narożniki, sofy, fotele i pufy BIZZARTO zaskoczą Cię starannością wykonania, rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowania oraz możliwością dopasowywania ich do własnych upodobań, jeśli zwrócisz uwagę na kolekcje modułowe.

  Marka Bizzarto to również tapicerowane meble na taras i do ogrodu – przygotowane oraz wykonane ze specjalnych materiałów, które pozwalają im stać na zewnątrz cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

  POZNAJ NASZE KOLEKCJE

  Sofa Aston - Bizzarto - salony meblowe GdańskSofa Mist - Bizzarto - salony meblowe Gdańsk
  Eleganckie i nowoczesne meble wypoczynkowe do Twojego salonu
  Sofa Acapulco - meble ogrodowe i do salonu Bizzarto - salony meblowe GdańskSofa Wave - meble ogrodowe i do salonu Bizzarto - salony meblowe Gdańsk
  Całoroczne, odporne na czynniki atmosferyczne meble ogrodowe.

  Popularne kolekcje mebli ogrodowych