Skip to content

Plebiscyt Diament Meblarstwa 2024

blank

Z przyjemnością informujemy, że kolekcja Dune została nagrodzona Diamentem Meblarstwa, rozpoznawanym przez konsumentów znakiem dobrego wzornictwa i jakości.

Konkurs „Diament Meblarstwa” ma długą tradycję – organizowany jest od 2006 r. Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. W skład kapituły oceniającej wchodzą uznani i cenieni architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji.

Obecnie trwa głosowanie w plebiscycie Diament Meblarstwa 2024 – Wybór internautów.

Zagłosujcie na Dune, może zdobędziemy i te nagrodę: https://biznes.meble.pl/poll/wybierz-diament-internautow-2024/

Jak głosować?

  • Wejdź na stronę plebiscytu
  • Wskaż 3 najlepsze Twoim zdaniem produkty
  • Potwierdź wybór przyciskiem Głosuj
  • Gotowe!

Głosować można do 30 października do 23:59

Polecane posty

Śniadanie biznesowe dla architektów wnętrz - Bizzarto

Śniadanie biznesowe dla architektów wnętrz

Śniadanie daje nam moc i siłę na cały dzień. A jeśli jest to śniadanie z Bizzarto, wzbogacimy się też wysokoenergetyczną dawką przydatnej wiedzy. “Sesja zdjęciowa wnętrza w promocji biznesu architekta”
Czytaj wiecej...

Piękny Manhattan w pięknym domu

Zobacz, jak kolekcja Manhattan wygląda w prawdziwym, pięknie zaprojektowanym wnętrzu. Całość dopasowana do stylu życia rodziny.
Czytaj wiecej...
Design Network - event dla architektów

Design Network

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy współorganizatorami Design Network – nowego, cyklicznego wydarzenia dla architektów wnętrz, zorganizowanego przez agencję HomeSweetHome. To wyjątkowy event, łączący aktywny wypoczynek, networking i inspirujące prelekcje mentorów
Czytaj wiecej...