Skip to content

Kolekcja DUNE to must have!

Must Have dla kolekcji mebli Bizzarto

Z dumą informujemy, że kolekcja DUNE projektu Grynasz Studio dla Bizzarto została wyróżniona spośród 400 zgłoszeń w głosowaniu Rady Ekspertów i otrzymała tytuł must have 2023!

must have to znak jakości! Plebiscyt organizowany jest już od 2011 roku przez Łódź Design Festival. Wyróżnia najlepsze wdrożenia od polskich projektantów i producentów. Powstał, by upowszechnić dobry design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to także unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie. Celem must have jest wsparcie sektora kreatywnego poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem.

Wydarzeniu must have towarzyszy wystawa, którą w dniach: 18-28.05.2023 w Łodzi mogą podziwiać zwiedzający Łódź Design Festiwal. Wstęp na festiwal i wystawę (gdzie można zobaczyć także DUNE) jest wolny i bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Polecane posty

Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.

Bizzarto na targach imm cologne

Z wielką radością zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Mebli i Wnętrz imm cologne! Nasza obecność na tym wydarzeniu, które trwa od dziś do środy, 7 czerwca,
Czytaj wiecej...

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy życzy Bizzarto

Czytaj wiecej...
Boffi i Zen w raporcie polskich marek wnętrzarskich Wprost

Kolekcje Bofii i Zen w raporcie Wprost.

Piękne kolekcje Bofii i Zen projektu @grynasz_studio dla Bizzarto, w obiektywie @tomkurek.co obejrzycie w Raporcie o polskich markach, przygotowanym przez Wprost
Czytaj wiecej...