Skip to content

Kolekcja DUNE to must have!

Must Have dla kolekcji mebli Bizzarto

Z dumą informujemy, że kolekcja DUNE projektu Grynasz Studio dla Bizzarto została wyróżniona spośród 400 zgłoszeń w głosowaniu Rady Ekspertów i otrzymała tytuł must have 2023!

must have to znak jakości! Plebiscyt organizowany jest już od 2011 roku przez Łódź Design Festival. Wyróżnia najlepsze wdrożenia od polskich projektantów i producentów. Powstał, by upowszechnić dobry design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to także unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie. Celem must have jest wsparcie sektora kreatywnego poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem.

Wydarzeniu must have towarzyszy wystawa, którą w dniach: 18-28.05.2023 w Łodzi mogą podziwiać zwiedzający Łódź Design Festiwal. Wstęp na festiwal i wystawę (gdzie można zobaczyć także DUNE) jest wolny i bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Polecane posty

Piękny Manhattan w pięknym domu

Zobacz, jak kolekcja Manhattan wygląda w prawdziwym, pięknie zaprojektowanym wnętrzu. Całość dopasowana do stylu życia rodziny.
Czytaj wiecej...
Design Network - event dla architektów

Design Network

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy współorganizatorami Design Network – nowego, cyklicznego wydarzenia dla architektów wnętrz, zorganizowanego przez agencję HomeSweetHome. To wyjątkowy event, łączący aktywny wypoczynek, networking i inspirujące prelekcje mentorów
Czytaj wiecej...
Salon meblowy Katowice - Showroom Bizzarto

Nowy Showroom Bizzarto w Katowicach

Z wielką radością ogłaszamy otwarcie nowego showroomu Bizzarto w sercu Katowic! Inauguracja naszego sklepu meblowego w Home Concept Design Park to wyjątkowy moment, którym chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami
Czytaj wiecej...