Skip to content

Nowy Sącz – furniture store Milano

Salon meblowy Nowy Sącz  można znaleźć w Galerii Mebli Milano, przy ulicy Węgierskiej 28. Galeria jest zlokalizowana w trzypiętrowym budynku, tuż przy drodze krajowej nr 87, która prowadzi z Nowego Sącza do Piwnicznej-Zdroju i granicy ze Słowacją. Niedaleko stąd znajduje się Galeria Sandecja. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla klientów.

Sklep meblowy Bizzarto w Nowym Sączu proponuje nowoczesne sofy i narożniki, które znakomicie będą się prezentować w Twoim salonie. Zarezerwuj sobie trochę czasu, by dokładnie przyjrzeć się wzorom, posiedzieć, a może nawet poleżeć i spokojnie zastanowić się nad kolorem. W sklepie znajdziesz doradcę, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże złożyć różne elementy w eleganckie zestawy mebli, które będą idealnie pasować do siebie i do Twojego domu.

Już od lat ulubionymi meblami wypoczynkowymi są sofy, fotele i narożniki, ale także i w tej branży widać dążenie do nowoczesności. Wprowadzane są nowinki konstrukcyjne i technologiczne, innowacyjne materiały a także rozszerzana jest funkcjonalność mebli. Rodzice małych dzieci chętnie skłaniają się ku tekstyliom ze specjalnymi warstwami nawierzchniowymi, dzięki którym tkaniny nie wchłaniają rozlanych napojów i nie przyswajają plam. To najlepszy sposób na to, by meble służyły dzieciom, a dorośli nie musieli nieustannie martwić się o rozlane soki i nie przejmowali się rozgniecioną plasteliną. Salon meblowy sprzedający meble BIZZARTO w Nowym Sączu regularne rozszerza swoją ofertę o nowe kolekcje. Z pewnością docenisz nasze wyprofilowane oparcia, możliwość regulacji głębokości siedzisk, a także mechanizmy regulujące kąt nachylenia oparcia. Jeśli siedząc na sofie korzystasz z laptopa, być może zainteresują Cię modele z ukrytymi półkami, które zmieniają się w wygodne stoliki.

Salon meblowy Milano

OPEN

Mon-Fri: 10:00am-18:00pm
Sat: 10:00am-14:00pm

ADDRESS

ul. Węgierska 28, 33-300, Nowy Sącz