Skip to content

Bizzarto na targach imm cologne

Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.

Z wielką radością zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Mebli i Wnętrz imm cologne! Nasza obecność na tym wydarzeniu, które trwa od dziś do środy, 7 czerwca, stanowi niezwykłą okazję, abyś mógł odkryć jedną z najważniejszych imprez branży meblarskiej na świecie.

Pragniemy podzielić się z Tobą naszymi wyjątkowymi kolekcjami Bizzarto, które zachwycają zarówno smakiem, jak i doskonałym designem. Na naszym stoisku (M001) w hali 10.2 czeka na Ciebie prawdziwa uczta dla oczu. Wśród naszych kolekcji znajdziesz także wielokrotnie nagradzane projekty autorstwa Grynasz Studio, które zapewnią Ci niepowtarzalne doświadczenie w świecie wnętrz.

Przyjdź i zrelaksuj się, podziwiając nasze nowe kolekcje mebli, które emanują kunsztem rzemieślniczym i innowacyjnym podejściem do projektowania. Nasza manufaktura jest znana z dbałości o najmniejsze detale oraz wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że nasze meble są nie tylko estetyczne, ale także trwałe i funkcjonalne.

Będziemy niezmiernie zadowoleni, mogąc Cię gościć na naszym stoisku. Przyjdź i pozwól nam zaprezentować Ci nasze najnowsze projekty, które z pewnością okażą się inspirujące i zachwycą Twoje zmysły. Nie przegap tej unikalnej okazji, aby doświadczyć mnóstwa smaku i dobrego designu, które oferuje nasza marka.

Do zobaczenia w hali 10.2, stoisko M001 na Międzynarodowych Targach Mebli i Wnętrz IMM Cologne!

Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.
Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.
Kolekcje mebli od Bizzarto na targach IMM Cologne.

Polecane posty

Piękny Manhattan w pięknym domu

Zobacz, jak kolekcja Manhattan wygląda w prawdziwym, pięknie zaprojektowanym wnętrzu. Całość dopasowana do stylu życia rodziny.
Czytaj wiecej...
Design Network - event dla architektów

Design Network

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy współorganizatorami Design Network – nowego, cyklicznego wydarzenia dla architektów wnętrz, zorganizowanego przez agencję HomeSweetHome. To wyjątkowy event, łączący aktywny wypoczynek, networking i inspirujące prelekcje mentorów
Czytaj wiecej...
Salon meblowy Katowice - Showroom Bizzarto

Nowy Showroom Bizzarto w Katowicach

Z wielką radością ogłaszamy otwarcie nowego showroomu Bizzarto w sercu Katowic! Inauguracja naszego sklepu meblowego w Home Concept Design Park to wyjątkowy moment, którym chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami
Czytaj wiecej...