Skip to content

Bizzarto na targach Furniture&Light w Sztokholmie

blank

Sztokholmskie Targi Mebli to największa na świecie platforma skandynawskiego wzornictwa z ponad 400 wystawcami z branży meblarskiej i oświetleniowej, targi przyciągają profesjonalnych zwiedzających z ponad 100 krajów.

W ramach targów odbywają się pomniejsze projekty tematyczne:

  • Ęlvsjö gård to nowa platforma do eksperymentalnego, badawczego i kolekcjonerskiego projektowania, osadzona w jednej z najstarszych wciąż istniejących posiadłości w Sztokholmie. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu terenów targowych Sztokholmskich Targów Meblowych ma wyjątkową pozycję do zaprezentowania szerokiej publiczności ograniczonego i małego projektu. Zaprosiliśmy galerie designu, twórców, niezależnych artystów i projektantów do wystawienia swoich prac w 13 salach rozmieszczonych na dwóch piętrach.
  • Szklarnia (Greenhouse) – międzynarodowa platforma dla obiecujących młodych projektantów na sztokholmskich targach meblowych.
  • Sztokholmski Tydzień Designu (Stockholm Design Week) – Tydzień designu w mieście jest organizowany przez Sztokholmskie Targi Meblowe.

Na najnowszej edycja Sztokholmski Targów Mebli i Oświetlenia na stoisku marki Bizzarto można zobaczyć wyjątkowe meble z najnowszej kolekcji: meble modułowe Mood i Dune oraz fotel Bofii a także wyróżnioną m.in. przez Design Milk sofę Mist.

Bizzarto na Furniture&Light w Sztokholmie. Stoisko BO5:15. Targi odbywają się w dniach 7-11 lutego 2023.

Polecane posty

Boffi i Zen w raporcie polskich marek wnętrzarskich Wprost

Kolekcje Bofii i Zen w raporcie Wprost.

Piękne kolekcje Bofii i Zen projektu @grynasz_studio dla Bizzarto, w obiektywie @tomkurek.co obejrzycie w Raporcie o polskich markach, przygotowanym przez Wprost
Czytaj wiecej...
Salon meblowy Gdańsk - Showroom Bizzarto

Nowy Showroom Bizzarto w Gdańsku

Nowy rok rozpoczniemy w niezwykle dobrym stylu. Już 2 stycznia otwieramy showroom w Trójmieście. Od teraz mnóstwo komfortu i najwyższej jakości designu znajdziecie w galerii City Meble Gdańsk w salonie
Czytaj wiecej...

Kolekcja Zen w magazynie „Label”

Kolekcja Zen autorstwa Grynasz Studio na łamach magazynu LABEL Zachęcamy do lektury przy porannej kawie. Uczta dla oczu gwarantowana. Enjoy!
Czytaj wiecej...