Skip to content

Bizzarto na targach Furniture&Light w Sztokholmie

blank

Sztokholmskie Targi Mebli to największa na świecie platforma skandynawskiego wzornictwa z ponad 400 wystawcami z branży meblarskiej i oświetleniowej, targi przyciągają profesjonalnych zwiedzających z ponad 100 krajów.

W ramach targów odbywają się pomniejsze projekty tematyczne:

  • Ęlvsjö gård to nowa platforma do eksperymentalnego, badawczego i kolekcjonerskiego projektowania, osadzona w jednej z najstarszych wciąż istniejących posiadłości w Sztokholmie. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu terenów targowych Sztokholmskich Targów Meblowych ma wyjątkową pozycję do zaprezentowania szerokiej publiczności ograniczonego i małego projektu. Zaprosiliśmy galerie designu, twórców, niezależnych artystów i projektantów do wystawienia swoich prac w 13 salach rozmieszczonych na dwóch piętrach.
  • Szklarnia (Greenhouse) – międzynarodowa platforma dla obiecujących młodych projektantów na sztokholmskich targach meblowych.
  • Sztokholmski Tydzień Designu (Stockholm Design Week) – Tydzień designu w mieście jest organizowany przez Sztokholmskie Targi Meblowe.

Na najnowszej edycja Sztokholmski Targów Mebli i Oświetlenia na stoisku marki Bizzarto można zobaczyć wyjątkowe meble z najnowszej kolekcji: meble modułowe Mood i Dune oraz fotel Bofii a także wyróżnioną m.in. przez Design Milk sofę Mist.

Bizzarto na Furniture&Light w Sztokholmie. Stoisko BO5:15. Targi odbywają się w dniach 7-11 lutego 2023.

Polecane posty

Piękny Manhattan w pięknym domu

Zobacz, jak kolekcja Manhattan wygląda w prawdziwym, pięknie zaprojektowanym wnętrzu. Całość dopasowana do stylu życia rodziny.
Czytaj wiecej...
Design Network - event dla architektów

Design Network

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy współorganizatorami Design Network – nowego, cyklicznego wydarzenia dla architektów wnętrz, zorganizowanego przez agencję HomeSweetHome. To wyjątkowy event, łączący aktywny wypoczynek, networking i inspirujące prelekcje mentorów
Czytaj wiecej...
Salon meblowy Katowice - Showroom Bizzarto

Nowy Showroom Bizzarto w Katowicach

Z wielką radością ogłaszamy otwarcie nowego showroomu Bizzarto w sercu Katowic! Inauguracja naszego sklepu meblowego w Home Concept Design Park to wyjątkowy moment, którym chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami
Czytaj wiecej...